#2 Čo je nové v Titletowne?

Nový QB v našom tíme a Biegel je späť!

Z dôvodu môjho malého množstva voľného času som sa rozhodol, že aktuálne novinky budem prinášať v rubrike „Čo je nové v Titletowne?“ Nájdete tu všetky novinky, ktoré sa za posledné dni udiali a budete mať pekne všetko pokope! Tak snáď sa vám táto rubrika bude páčiť!


QB Aaron Rodgers ostáva zapísaný na súpiske Green Bay Packers a takto to ostane až kým nepodstúpi operáciu jeho zlomenej pravej kľúčnej kosti. McCarthy sa vyjadril, že termín operácie ešte nebol stanovený. 


CB Quinten Rollins bol zapísaný do injured reserve, aby uvoľnil miesto pre druhého QB v tíme a to Joe Callahana z practice squad. Callahan je QB, ktorý je v lige už druhý rok a pôvodne bol podpísaný ako nedraftovaný nováčik práve Packers v roku 2016. V roku 2015 sa stal 1. QB v NCAA Division III, ktorý nahádzal v jednej sezóne +5,000 yardov, za čo obdržal Gagliardi Trophy, čo je najcennejšia trofej v Divio III football. Presun Rollinsa do IR znamená, že viacej priestoru na ihrisku dostane nováčik Lenzy Pipkins, ktorý sa mi v preseason nesmierne páčil. Nazvem to tak diplomaticky, „Je to šťastie v nešťastí.“


Rookie OLB Vince Biegel je späť v tréningovom procese! Packers majú 3 týždne na zapísanie Biegela do aktívnej súpisky. Mesiace trpezlivosti sa vyplatili a Vince Biegel sa konečne zúčastnil svojho prvého oficiálneho tréningu ako člen Green Bay Packers. Nováčik, ktorý bol draftovaný v 4. kole bol mimo futbalu od rookie campu, ktorý sa konal v máji, lebo musel podstúpiť operáciu nohy. Doteraz nebol schopný trénovať kvôli procesu rehabilitácie, tak bol umiestnený na PUP listinu tesne pred koncom trainig campu. Biegel je však stále na PUP liste, no Packers otvorili 21 dňové okno, počas ktorého môžu bývalého ´Badgera´ zapísať do aktívnej súpisky. „Bol to dobrý pocit byť späť,byť okolo Packers, byť so svojimi spoluhráčmi, no najdôležitejšia vec je, že som už bol schopný trénovať. Avšak ešte mám pred sebou dlhú cestu. Ešte stále je predo mnou dlhá cesta odstraňovania „hrdze“. Ale naozaj sa cítim dobre a som nesmierne rád, že som zdravý a môžem trénovať. Bolo to frustrujúce byť tak dlho mimo, ale ako som už povedal minule, všetko sa deje kvôli niečomu a má to svoj dôvod. “ hovorí Biegel. 

Vince hrával college za moju veľmi obľúbenú college Wisconsin Badgers, kde štartoval v 40 zápasoch a celkovo sa zúčastnil 54 zápasov v červeno-bielom drese. Svoju kariéru v Madisone zakončil s 21,5 sacks a 10 tackles for a loss. Takisto zaznamenal celkovo 191 tackles a 3 forced fumbles v rokoch 2013-2016.

Ako už určite všetci viete, tak Vince je celoživotným fanúšikom Packers a keď si ho práve Packers vybrali ako svoj 1. pick 3. dňa NFL Draftu 2017, tak neskrýval nadšenie. Som si istý, že keby sa Biegelovi neprihodil zranenie kolena počas kariéry v college, tak by šiel na Drafte okolo 2. kola. Vince Packers miluje a podľa mňa za nás nechá na ihrisku aj život! Go Vince Go!


Ďalší hráč Packers, ktorý je na PUP liste je CB Demetri Goodson, ktorý mal potrhané predné krížne väzy na kolene. Demetri sa stredajšieho tréningu ešte nezúčastnil. 21 dňové okno sa mu otvorí vtedy, keď nastúpi na svoj 1. tréning a to môže byť hocikedy. 


Packers namiesto Callahana podpísali QB Jeroda Evansa. Jerod je vysoký 191 cm a váži 106 kg. Pôvodne bol podpísaný ako nedraftovaný nováčik Philadelphiou Eagles, no 16.5. bol umiestnený do injured reserve a neskôr aj prepustený. Evans odohral svoju college kariéru za univerzitu Virgina Tech, kde v roku 2016 nastúpil do všetkých 14 zápasov. V roku 2016 bol Evans vyhlásený za ACC nováčika roku od ´The Associated Press´ potom, čo nahádzal 3,546 yardov a 29 TDs a plus k tomu pridal 846 nabehaných yardov a 12 TDs. Evans bude v Packers nosiť dres s číslom 9.

One thought on “#2 Čo je nové v Titletowne?

  • 19 októbra, 2017 at 20:54
    Permalink

    je skvelé mať v tíme hráča ktorému koluje v žilkách od narodenia green and gold krv ?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *