#3 Čo je nové v Titletowne?

Chvíľa, na ktorú čakal celý Wisconsin je tu!

V Green Bay sa toho za posledných pár hodín udialo viac než dosť. Poďme si to teda všetko zhrnúť.

Packers prepustili DT Rickyho Jean Francoisa, aby uvoľnili miesto pre navrátilca z PUP listiny – OLB Vinca Biegela. Biegelov detský sen sa tak stal konečne skutočnosťou. Bývalého hráča univerzity Wisconsin, Packers draftovali v 4. kole draftu. No žiaľ po zranení nohy musel podstúpiť operáciu a vymeškal celý offseason program a tesne pred začiatkom sezóny bol premiestnený na PUP listinu. Biegel sa vrátil do tréningového procesu 18.10. 

„Najlepšia vec, ktorú môžem urobiť je ísť na ihrisko, ukázať, že som vo forme, vytvoriť nejaké plays a pokračovať v procese zlepšovania každý jeden deň. Teším sa na nové príležitosti, ktoré ma čakajú na tejto ceste.“ hovorí bývalý Badger.

Za Univerzitu Wisconsin Biegel nastúpil ako starter do 40/54 zápasov v červeno-bielych farbách. V histórií univerzity skončil na 7. mieste, keď zaznamenal 21,5 sacks a 10 tackles pre stratu. Takisto zaznamenal celkovo 191 tackles (117 solo) a spôsobil 3 forced fumbles a 2 lopty dokonca aj získal. Za Badgers hrával v rokoch 2013-2016. Keby nevynechal takmer jeden celý rok kvôli zraneniu, tak si dovolím tvrdiť, že by na drafte išiel oveľa, oveľa skorej. V Badgers nastupoval v obrannej schéme 3-4, ktorú hrajú aj Packers, čiže s adaptáciou by nemal byť problém. Osobne očakávam, že z počiatku bude Vince využívaný hlavne v special teame, kde sa mu darilo aj za pôsobenie v Madisone. „Dokonca aj v mojom poslednom roku som bol pri onside kickoffoch, pri puntoch, odohral som niekoľko hier na punt returnoch a takisto pri kickoff výkopoch. So special teamom som oboznámený a som si istý, že budem využívaný aj v tejto hernej činnosti.“ hovorí Biegel.

 

Ďalšími presunmi sú zapísanie LS Dereka Harta a CB Donatella Browna z practice squad do aktívnej súpisky. TE Emanuel Byrd bol podpísaný do practice squad a S Kentrell Brice spolu s LS Tayborom Pepperom boli zapísaní do injured reserve.

CB Donatello Brown je rookie, ktorý meria 183 cm a váži 86 kg. Donatello bol podpísaný klubom Packers ako nedraftovaný nováčik 5. mája. V college hrával za univerzitu Valdosta State. 3.9. bol následne zapísaný do practice squad. Zažil v skutku vydarenú preseason a spolu s Lenzym Pipkinsom patril medzi najmilšie prekvapenia spomedzi tohtoročnej nováčikovskej triedy. Brown bude v Packers nosiť dres s číslom 44.

LS Derek Hart je hráč, ktorý meria 193 cm a váži 111 kg. Svoju college kariéru odohral za univerzitu James Madison v rokoch 2012-2015, kde hrával primárne na pozícií long snappera. Celkovo nastúpil do 43 zápasov. V Packers bude Derek nosiť dres s číslom 54.

TE Emanuel Byrd je rookie, ktorý meria 188 cm a váži 109 kg. Emanuel bol pôvodne podpísaný ako nedraftovaný nováčik klubom Kansas City Chiefs, no 1.8 bol prepustený a 5.8 bol následne podpísaný práve Green Bay Packers, kde bol preputený pri záverečných cutoch. Počas dvoch rokov v Georgia Military College nastupoval na pozícií QB, ale aj TE. No na Marshall už počas 2 rokov nastupoval ako tight end a celkovo si pripísal 45 zachytených prihrávok pre 456 yardov a 4 TDs. V Packers bude nosiť dres s číslom 86.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Začína éra Bretta! (Nie Favreho)  |  Postrehy z Training Campu 2018 - 2., 3. & 4. deň  |