6 dôvodov, prečo sa tešiť na novú sezónu!

Offseason sa nám už prehupla do svojej druhej polovice a my sa už nevieme dočkať, kedy konečne príde čas úvodného výkopu! 

Každý jeden fanúšik sa už istotne teší na novú sezónu, no ja vám pridám 6 dôvodov, prečo by ste sa mali tešiť na novú sezónu a po prečítaní budete túžiť po úvodnom výkope ešte viacej! 


6. Túžba po odplate 

V minulej sezóne sme boli opäť len krôčik od vysnívaného Super Bowlu, no opäť sa nám ten posledný krok nepodarilo urobiť. No do novej sezóny máme o to väčší hlad po úspechu. Bolo to krásne vidieť na hráčoch, ktorí sa aj napriek početnej maródke vzopreli a predviedli nám neskutočný záver sezóny, na ktorý budeme ešte veľmi dlho spomínať. Máme jeden z najmladších tímov v NFL a hlad po získaní Lombardi trophy pre Titletown je obrovský! 

 
5. Mladíci sa budú chcieť stať lídrami tímu 

Ako som už spomenul, v tíme máme veľké množstvo mladých hráčov. Ku koncu minulej sezóny nám ukázali, že musíme aj s nimi počítať a nie sú v tíme len do počtu. Spomeniem napríklad DT Kennyho Clarka, ILBs Jakea Ryana, Blakea Martineza, alebo Joea Thomasa, OLB Kylera Fackrella, WR Geronima Allisona a ďalší. Všetci títo hráči odohrali v závere sezóny svoje najlepšie zápasy v kariére a aj vďaka ním sme boli až v NFC Championship. Ak budú pokračovať vo svojom progrese a do tímu dobre zapadne Biegel a Adams, tak sa máme na čo tešiť! 

 
 
4. Nové zbrane pre Aarona 

V tohtoročnej offseason sme do tímu priviedli niekoľko hráčov, ktorí náš útok pozdvihnú ešte na vyšší level. Podpísali sme TEs Kendricksa a Bennetta. Obidvaja sú to mohutní TEs a v end zone budú veľkými cieľmi pre Aarona. V minulej sezóne mali obidvaja priemer na catch +10 yardov. Spomeňme si len na minulú sezónu, keď mal Aaron k dispozícii veľkého TE Jareda Cooka a ako to pozdvihlo úroveň našej hry. Teraz ich má ešte viacej, plus sa k ním môže pridať R. Rodgers a budeme sa môcť tešiť na pekné divadlo! V drafte sme si vybrali ešte 2 WRs a to DeAngela Yanceyho a až v 7. kole Malachiho Dupreho, ktorý bol ešte pred rokom projektovaný do prvého kola a tesne pred draftom okolo 3. kola, tento pick môže byť obrovským stealom Draftu 2017! Keď si to zhrnieme, tak máme TEs: Kendricks, Bennett a Rodgers. WRs: Nelson, Adams, Cobb, Allison, Janis, Davis, Dupre a Yancey a loptu im bude rozdávať najlepší QB v lige, ešte stále sa netešíte na novú sezónu?! 

3. Noví a mladí RBs 

Do novej sezóny budeme vstupovať s mladým zložením RBs. Starterom bude na 99% Ty Montgomery, ktorý môže byť využívaný úplne všade. Či už na všetky downy, alebo ako WR na slote, čo nám pridáva veľkú variabilitu v útoku. Ďalej máme v tíme kanón v podobe nováčika Jamaala Williamsa, ktorý môže byť veľmi platným hráčom a Montgomery bude musieť makať, ak nebude chcieť prísť o post startera. Do zálohy ďalej máme nováčikov Jonesa a Mayesa, ktorí sa určite neuspokoja byť súčasťou len practice squad a budú sa o svoje miesto v tíme biť zubami, nechtami. A ešte to raz zopakujem, v tíme máme Ripa, ktorý budúcu sezónu všetkým vytrie zrak a tribúny budú toto naše „The Polish Hammer“ oslavovať a kričať Riiiiiiiiiip!! 

2. Vylepšená secondary 

Minulú sezónu bola naša secondary totálny odpad a je zázrakom, že s takouto secondary sme boli až v NFC Championship! No na drafte sme siahli po hráčoch, ktorí ju snáď pozdvihnú. CB Kevin King má všetko, čo od cornera chcete. Rýchlosť, obratnosť, výbušnosť, skvelé ruky, dobrú stavbu tela (výška, sila). Ak sa mu budú vyhýbať zranenia, tak môžme mať v tíme nového All-Pro cornera! Ďalej sme do našej secondary získali švajčiarsky nožík menom Josh Jones. Josh môže hrať na každej jednej pozícii. Či už ako SS, FS, CB, alebo dokonca LB, plus k tomu je dobre stavaný. Myslím si, že je viac než slušnou náhradou za Hydea. Do Green Bay sa nám vracia #31 – Davon House. Istotne ešte všetci máme v pamäti, ako dokázal vygumovať Julia Jonesa.  Jaguars minulú sezónu hrali veľa v zone coverage a tak sa Davon nemohol ukázať, keďže jeho silnejšou stránkou je man-to-man coverage a práve v man-to-man by sa nám mohlo v budúcej sezóne dariť, keďže máme na to typologicky dobre stavaných hráčov. Randall bude konečne zdravý a môže ukázať čo v ňom je, to isté platí pre Rollinsa. Ku koncu sezóny sme videli v akcii aj mladíka Bricea, ktorý nám ukázal, že postaviť sa mu do cesty nie je zrovna najlepšie rozhodnutie, no stále má veľké medzeri a musí sa zlepšovať. Stálicami v secondary sú HaHáč a Burnett. Talent v secondary je obrovský, už ho len rozvíjať a rozvíjať a dúfať, že dáky ten jeden turnover získa a dá šancu Aaronovi. 

1. Aaron Rodgers 

Číslo jedna je naša #12. Každý rok sa tešíme na to, čo nám predvedie a sme radi za to, že ho v tíme máme práve my. Aj keď mal pomalší štart do sezóny, tak neskôr chytil druhý dych a hral v MVP forme ako v rokoch 2010 a 2011. Sám Aaron sa vyjadril, že sa cíti v najlepšej forme akú kedy mal, a že môže kľudne hrať až do 45ky! Práve vďaka Aaronovi môžme každý rok dúfať, že sa Lombardi Trophy čoskoro vráti domov. Už len trošku toho šťastia a snáď sa čo najskôr dočkáme osláv v Titletowne! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *