Allison dostal stopku na úvodný zápas sezóny!

Môžme si pridať ďalšieho hráča Packers na zoznam hráčov, ktorí sú suspendovaní na jeden a viacej zápasov.

Už trošku dávnejšie som vás informoval o našom WR Geronimovi Allisonovi, ktorý bol obvinený z držania marihuany. Rookie WR Geronimo Allison bol obvinený z držania marihuany. Allison bol 4. septembra zastavený políciou za privysokú rýchlosť, išiel 81 Mph a maximálna povolená rýchlosť bola 70 Mph, no policajt po zastavení vozidla zacítil v aute marihuanu a následne našiel na prednom sedadle spolujazdca cigarety a po analýze 2 z nich obsahovali THC. Geronimo sa obhajoval, že cigarety tam sú z predošlej noci, keď bol s nejakými chalanmi, ktorý fajčili marihuanu. Geronimo bol zatknutý za držanie marihuany a odvezený do väzenia Manitowoc County, kde odmietol odpovedať na otázky. 

Teraz sme sa dozvedeli, že Geronimo bude suspendovaný na úvodný zápas sezóny proti Seahawks, no bude sa môcť zúčastniť všetkých tímových aktivít Green Bay Packers počas preseason, vrátane 4 zápasov. Dúfam, že si Geronimo vstúpi do svedomia a už sa obrovským oblúkom vyhne takýmto zbytočným problémom, nezahodí svoj nespochybniteľný talent a stane sa lídrom nášho útoku na ceste za Lombardi Trophy!

Keď už píšem o hriešnikoch, tak spomeniem ďalších hráčov, ktorí majú problém s dodržiavaním pravidiel. O Letroyovi Guionovi som už písal článok pred pár týždňami a teraz sa jeho prípad posunul. Guion sa už čoskoro postaví pred súd, ktorý sa uskutoční v auguste. Uvidíme, či bude mať v tom čase ešte svoje veci na Lambeau Fielde. Takisto aj náš bývalý skvelý RB Ahman Green má problémy so zákonom. V tomto článku (posledný odstavec) som vás informoval o jeho prípade a teraz bolo oznámené, že 24.8 sa bude musieť zúčastniť súdu vo veci týrania detí. No a ďalší bývalý RB Packers Brandon Bruks, momentálne hráč Jets bol zadržaný za držanie marihuany. Bruks bol minulú sezónu prepustený z Packers pred začiatkom sezóny, no v novembri bol zapísaný do practice squad. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z Training Campu 2018 - 1. deň  |  Potenciálni hráči na Drafte 2017!  |