Bakhtiari menový do All-Pro tímu!

Dámy a páni, najlepší ľavý tackle planéty!

Presne pred rokom, David Bakhtiari povedal, že by to bolo „smiešne“, keby sa dostal do second-All-Pro tímu aj napriek tomu, že nebol zvolený do Pro Bowlu. Stalo sa. Píše sa rok 2018 a máme to tu opäť! Naša 69ka aj tento rok nebola zvolená do Pro Bowlu (aj keď je náhradníkom), avšak 27 ročný strážca Rodgersovej slepej strany bol po 1x vo svojej kariére menovaný do first-teamu All-Pro!

Ešte pred rokom sa Bakhtiari stal druhým ofenzívnym tacklom v tímovej histórií (Forrest Gregg 1959-1960, 1962-67), ktorý sa dostal do All-Pro tímu dva krát po sebe. Toto jeho menovanie do first-teamu opäť len potvrdilo to, o čom hovorím už 3 roky. Pre mňa je Bakhtiari momentálne najlepším ľavým tacklom, aký chodí po trávnikoch NFL! Aj napriek problémom s kolenami, zasiahol do všetkých 16 zápasov sezóny a bol neotrasiteľnou stálicou našej OL spolu s centrom Coreym Linsleym. 

„On je All-Pro. Myslím si, že má Hall of Fame potenciál. Je neskutočným hráčom. Keď ho tu máte, tak sa cítite naozaj pohodlne a viete, že si z tej strany svojich pass rusherov postráži. Hral aj napriek nejakým zraneniam, no opäť raz zažil fantastickú sezónu,“ povedal QB Aaron Rodgers.

Bakhtiari tak má na svojom konte tri All-Pro tímy v rade (2x second, 1x first) a len jednu účasť v Pro Bowle. Opäť sa raz len potvrdilo, že Pro Bowl je fraška a má zápornú výpovednú hodnotu o výkonoch hráča. Napríklad od nás je v Pro Bowle Rodgers…. Je to anketa len obľúbenosti hráčov medzi fanúšikmi, nič viac. Žiadny iný hráč Packers sa už do first, alebo second All-Pro tímu nedostal. Akurát WR Davante Adams od 50 člennej komisie obdržal 4 hlasy a cornerback Jaire Alexander 1.

Otázka pre vás: „Čo myslíte, má Bak na to, aby sa dostal do Hall of Fame?“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jordy Nelson si adoptoval dieťa!  |