Bulaga má vyvrtnutý členok!

Bryn Bulaga si počas stredajšieho tréningu poranil členok a už vieme, aké to je zlé.

Rob Demovsky infromuje, že Bulaga si vyvrtol členok a zvyšok pre-season vynechá. Keď príde deň D a to začiatok sezóny, tak bude stav jeho členku prehodnotený a až potom sa rozhodne, či do zápasu proti Seahawks nastúpi. 

„Nie je to niečo, o čo sa príliš obávam.“ povedal Bulaga. „Nie je to niečo, čím by som bol práve teraz znepokojený. Samozrejme, je to na chuja, dnes sa necítim dobre, asi ani zajtra a a pravdepodobne ani napozajtra, ale som si určite istý, že sa budem schopný vrátiť a pripraviť sa na zahájenie sezóny. Toto je cieľ, pri najmenšom.“

Ako určite všetci dobre viete, tak Bulagovi sa zranenia zrovna nevyhýbajú. V roku 2012 vynechal posledných 7 zápasov kvôli zranenému bedru. V roku 2013 si počas Family Night pretrhol predný krížny väz a sezóna sa pre neho skončila. V roku 2015 si poranil členok a vynechal 4 zápasy. 

Bulaga v minulej sezóne zažil svoju najlepšiu sezónu v NFL a odohral každý jeden zápas sezóny, čo sa stalo po 1x od jeho rookie sezóny. Očakáva sa, že ho v zápase proti Broncos nahradí T Kyle Murphy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nové správy ohľadom zdravotného stavu Orena Burksa!  |  Martellus Bennett prepustený!  |