Bývalý hráč Packers prehral boj so zákernou chorobou

Bývalý hráč Green Bay Packers, TE Mitchell Henry žiaľ prehral svoj najdôležitejší boj v živote.

V decembri minulého roku bola Henrymu diagnostikovaná leukémia, ktorej žiaľ nakoniec aj podľahol vo veku len 24 rokov. 

„Mitchell prehral svoj boj s leukémiou o 3ej ráno. Sme na neho veľmi hrdí, ako dokázal s týmto zákerným ochorením bojovať, sme hrdí na neho ako prežil svojich 24 rokov života. Sme emočne, ale aj fyzicky vyčerpaní. Týmto smerom vás žiadame, aby ste rešpektovali naše súkromie, kým sa nevrátime domov. Potom uvítame hovory, alebo správy. Milujeme a vážime si každého jedného, ktorý podporoval Mitchella a jeho rodinu počas posledných 7 mesiacov. Prosíme vás, aby ste sa pomodlili za náš bezpečný návrat domov a za zložité dni, ktoré ešte máme pred sebou.“ toto bolo oficiálne vyjadrenie Henryho rodiny. 

Henry odohral svoju college kariéru za univerzitu Western Kentucky, kde zachytil 78 passov, pre 1,094 yardov a 12 TDs v 47 zápasoch. Po skončení college kariéry ,bol podpísaný ako nedraftovaný nováčik práve Green Bay Packers. No pred regular season bol prepustený a upísal sa Denveru Broncos, kde nastúpil v 2 zápasoch. Následne však bol v októbri prepustený a opäť ho podpísali Packers, kde strávil zvyšok sezóny v practise squad. V roku 2016 bol Henry opäť prepustený po tom, čo si v preseason poranil prst.

 

Ďaľšie udalosti, ktoré sa udiali a stoja za zmienku

Letroy Guion bol minulý týždeň zatknutý na Hawaii za jazdu pod vplyvom alkoholu. A už vieme aj nejaké bližšie  informácie. Polícia sa vyjadrila, že zastavila Guiona, ktorý šoféroval biele Porsche Cayenne 2017 kvôli tomu, že „behal“ medzi čiarami. Hodinu po tom, ako bol zatknutý, dychová skúška preukázala zvýšenú hladinu alkoholu v jeho krvi – 0,86 promile. „Pane, prosím vás, mám narodeniny, môžem mať niekoho iného na odvoz. Viem, že som opitý. Celú noc som pil Hennessy. Nepijem nič lacné, len kvalitný materiál.“ Toto povedal príslušníkovi policajného zboru. Následne po tom, ako to povedal, hodil priateľke, ktorá sedela na sedadle spolujazdca svoju peňaženku a povedal jej, aby ho vyplatila z väzenia, suma bola $500. Guion bol na dovolenke a akurát sa vracal z nočného klubu. 

Bývalý hráč Green Bay Packers, RB Ahman Green, sa dostal do vážnych problémov. Ahman bol v pondelok ráno vo Wisconsine zadržaný z podozrenia zneužívania detí. Podľa TMZ, bola Greenova dcéra udretá do tváre jej otcom potom, čo mala námietky nad umývaním riadu. Napätie medzi nimi narástlo na bod varu a Green údajne chytil svoju dcéru, udrel ju do tváre a hodil ju do kuchynskej skrinky. Sused zavolal 911ku a keď policajti dorazili na miesto, tak hneď uvideli, že dievča malo opuchnuté oko, bolo čierno-modré a mala 2 škrabance. No Green povedal iný príbeh. Green tvrdí, že sa pohádali, avšak popiera, že by ju udrel do tváre. Povedal, že jej dal facku a poháre, ktoré niesla jej spôsobili tržné rany. Polícia ho následne odviezla do väzenia v Brown County. Green bol obvinený zo zneužívania a zločinu proti dieťaťu. Vyšetrovanie tohoto prípadu stále pokračuje a ešte nie sú známe ďalšie podrobnosti. Ahman Green má 40 rokov, je lídrom historických tabuliek Packers v počte nabehaných yardov a bol 4x zvolený do Pro Bowlu. K Packers sa pripojil v roku 2000. V NFL strávil 12 sezón, nabehal 9, 205 yardov a skóroval 60 TDs. V roku 2014 bol uvedený do Packers Hall of Fame.

 

 

One thought on “Bývalý hráč Packers prehral boj so zákernou chorobou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Safety Campbell je späť!  |