Čo ostalo vo FA na pozícii cornera?

Najväčšie ryby boli už dávno ulovené. Aj napriek tomu máme stále šancu pridať do secondary aspoň trocha potenciálu na zlepšenie. Priestor ešte nejaký máme aj keď si odčítame z platového stropu desať miliónov potrebných na vykrytie draftu.

E.J. Gaines – Bezpochyby najlepší CB, ktorý je v tomto zozname. Teraz sa treba pozerať už len na to, čo hrá proti podpisu. V Gainesovom prípade je to výška (len 178cm) a náchylnosť na zranenia. V kariére zachytil len štyri interceptions, takže dôvody, prečo tu stále nie je sú zrejmé.

Bashaud Breeland – Mnohí z vás postrehli, že neurobil fyzické testy v Caroline Panthers. Bolo to kvôli porezanej nohe, čo nie je až tak veľký problém. Packers o neho mali záujem pred jeho „podpisom“, čo dáva nádej, že sa rokovania otvoria opätovne.

Dominique Rodgers-Cromartie – Veterán by dodal skúsenosti a všestrannú hru, no jedného cornera s nevyrovnanými výkonmi sme pustili do Clevelandu, prečo by sme potom brali ďalšieho?

Davon House – Stará firma, komentár by som radšej prenechal Bartovi 😀 

Tramon Williams – Ak by sme chceli priviesť späť domov starého cornera, okrem známeho Davona Housa by sme mohli siahnuť práve po Tramonovi. V časoch slávy našej secondary bol jej dôležitým stavebným kameňom. S pribúdajúcim vekom prišiel o svoju rýchlosť, ale do šírky kádra by sa hodil. Veď pre nás je všetko lepšie ako momentálna situácia. 

Delvin Breaux – Pri bývalom hráčovi New Orleans Saints by išlo taktiež o veľké riziko. Ach, tieto zranenia. V roku 2015 Breaux zaznamenal veľmi dobrý rok, keď zachytil tri íčka a pridal 19 zablokovaných prihrávok. Veľký talent, no za posledné dva roky odohral len šesť zápasov.

Ross Cockrell – Minulý rok zažil v drese NY Giants dobrú sezónu. Pripísal si 50 tacklov a tri interceptions. Stále má len 26 rokov a priestor na zlepšenie. Nielen v mojich očiach je to momentálne najlepšia voľba, siahnime po ňom.

Darrelle Revis – Náš nový tréner defenzívy Mike Pettine viedol Revisa počas jeho rokov NY Jets. 32-ročný corner podpísal v roku 2015 v New Yorku 5-ročnú zmluvu na 70 miliónov dolárov, z toho bolo 39 miliónov garantovaných. A výsledok? V roku 2015 bol v rebríčku Top 100 na 24. pozícii, ale o rok neskôr ho Jets prepustili. Zamieril do Chiefs a nastúpil do šiestich zápasov. Minimálne by nám pomohol v šírke kádra, ale len za rozumné peniaze.

Pierre Desir – Vlani nastúpil za Colts do piatich zápasov. Je vysoký, rýchly a osobne sa mi po opätovnom zhliadnutí videí zapáčil. Veľa peňazí nebude pýtať, ja by som ho zobral. Treba to skúsiť.

Ďalší CBs: Adam Pacman Jones, Dontae Johnson, Byron Maxwell, Leonard Johnson, Jeremy Lane, Orlando Scandrick, Robert McClain, Alterraun Verner, Phillip Gaines, Leon Hall, Terence Newman, Marcus Williams, , William Gay, Marcus Cooper, Marcus Sherels, Brice McCain, Sterling Moore, Justin Bethel, Jaylen Watkins, Kenneth Acker, Bene Benwikere, Daryl Morris, Brandon Boykin, Sherrick McManis, Sheldon Price, Asa Jackson

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Máme ďalšieho running backa!  |