Davante Adams kvôli zraneniu vynechal stredajší tréning!

Máme tu aj jedno nečakané zranenie!

Green Bay Packers boli počas stredajšieho tréningu bez svojho WR Davante Adamsa, ktorý sa tréningu nezúčastnil kvôli problémom s ramenom. Ďalší hráči, ktorí netrénovali boli QB Aaron Rodgers (koleno) & S Josh Jones (členok).

Adams neskôr v šatni novinárom povedal, že rameno si poranil pri 51 yardovej play proti Chicagu Bears. Aaron hodil hlbokú loptu ponad Adamsovu hlavu tesne pri sideline a wide receiver Packers zdvihol ruku a ukázal, že potrebuje striedať a ihrisko opustil. Následne sa vrátil do zápasu a zachytil ešte jednu dlhú prihrávku a takisto skóroval 12 yardový TD. Taktiež povedal, že jeho účasť v zápase proti Minnesote Vikings by nemala byť ohrozená. 

ILB Oren Burks vynechal kvôli zranenému ramenu celý prvý týždeň, no teraz už bol späť v tréningovom procese a je tu dobrá šanca na to, že už v nedeľu si odbije svoj ostrý debut v NFL. V šatni sa s reportérmi rozprával aj Aaron Rodgers a svoje zranenie opísal ako vyvrtnuté koleno. Ďalej povedal, že počas polčasu nezjedol žiadne tabletky proti bolesti, lebo ich nemá rád a adrenalín mu dovolil vrátiť sa späť do zápasu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Bude tajnou zbraňou Packers Danny Vitale?  |