Do tímu prichádza nový linebacker!

Packers sú aj naďalej na trhu aktívni a v tíme máme nového linebackera!

Linebacker James Crawford je najnovším členom Green Bay Packers. Pred malou chvíľou Packers oznámili, že na svoju súpisku pridali bývalého linebackera. ktorý v college hrával za Illinois. 

Crawford bol na univerzite pomerne produktívny. V 36 zápasoch si pripísal 80 tackles (39 solo), 10.5 tackles for loss, 4 sacky, 4 forced fumbles, 3 fumble recoveries a 6 zablokovaných passsov. Nastupoval na pozícií LB/DE. Počas svojej seniorskej sezóny bol menovaný za tímového kapitána a na svoje konto si pripísal 26 tackles, 5.5 tackles for loss, 4 sacky a 3 forced fumbles (9 zápasov). Za svoju prácu v roku 2017 bol trénermi menovaný do All-Big 10 tímu. 

V apríli mal Crawford odkaz pre skautov a trénerov. „Rád by som povedal všetkým skautom, trénerom, tímom a tak ďalej, že ak ma draftujú, tak dostanú chlapa od boha, ktorý chce vyhrávať a bude užitočným tam, kde ho tím bude potrebovať. Budem na sebe tvrdo pracovať, budem vzorom pre komunitu a na ihrisku budem robiť rozdiel.“ 

Packers hľadajú pomoc na post edge rushera, keďže túto pozíciu počas offseason príliš neposilnili. Je málo pravdepodobné, že sa Crawford dostane do 53 členného tímu, no môže prinútiť a dotlačiť mladíkov ako Kyler Fackrell, Reggie Gilbert, alebo Vince Biegel k oveľa lepším výkonom. A vzhľadom k tomu, čo Clay Matthews hovoril počas offseason na túto pozíciu, že nemáme na nej vôbec hĺbku, tak tento podpis bol zrejme nevyhnutý. V Packers bude nosiť dres s číslom 54.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Packers podpísali nového WR  |  Hodnotenie hráčov za sezónu 2017 - Quarterbacks  |  Čo sa deje vo free agency? VIII  |