Fantasy Football 2017

Minulý rok bola len jedna fantasy liga pre fanúšikov Packers. No teraz spustíme hneď dve! 

Rozhodli sme sa, že tento rok bude naša fan page organizovať 2 fantasy ligy. Obidve sa budú hrať na www.fantasy.nfl.com.

V.I.P Fantasy Liga

Prvá liga bude niesť názov V.I.P. Táto liga bude sprístupnená pre 12 hráčov. No a prečo sa bude volať V.I.P?! Lebo víťaz vyhrá nejakú tú hodnotnú cenu, ktorú si ešte s Rolom premyslíme! 🙂 Odkaz na fantasy ligu a prístupové heslo bude uverejnené pred úvodným výkopom víkendového zápasu proti Redskins! Čiže vernosť sledovania Packers sa určite vypláca! V tejto lige budeme aj my (Bart a Rolo). Teraz si poviete, že my dvaja „zoberieme“ šancu dvom fanúšikom vyhrať cenu. No prekvapím vás. Do tejto ligy sa bude môcť ku nám s Rolom zapojiť LEN 10 hráčov. My dvaja tam budeme bez nároku na výhru! V prípade, že vyhrá jeden z nás, tak ostáva pôvodná výherná cena. A dostane ju ten, ktorý bude na druhom mieste, respektíve treťom (ak budeme s Rolom celú ligu drviť 😀 ) . Avšak v prípade, žeby vyhral jeden z vás túto fantasy ligu, tak sa pôvodná výherná cena anuluje a víťaz dostane zaujímavejšiu výhru! Čiže o motiváciu máte dostatočne postarané! Tieto výherné ceny budú oficiálne oznámené pred začiatkom ligy! Draft tejto V.I.P ligy je predbežne naplánovaný na 4.9.2017 o 21:00.

Druhá liga bude „klasická“. Bude sprístupnená pre 20 hráčov, no nebude tam možnosť výhry nejakej hodnotnej ceny. Pôjde len o spestrenie si futbalovej sezóny! Takže ak chcete hrať o cenu, tak treba byť rýchly 🙂 Odkaz a heslo na túto fantasy ligu budú takisto uverejnené pred výkopom zápasu proti Redskins počas tohto víkendu.

Dúfam, že sa do našich líg, ale aj do tipovačky zapojíte a spolu si spestríme futbalovú sezónu! 🙂 Go Pack Go!

2 thoughts on “Fantasy Football 2017

 • 18 augusta, 2017 at 9:07
  Permalink

  Off-topic: da sa este zapojit do preseason tipovacky ak som prvy zapas zmeskal?

  Reply
  • 18 augusta, 2017 at 8:17
   Permalink

   Jasne, dá sa.. Len treba zaslať do správy na Facebook svoje tipy na najbližšií zápas ?

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Administrátori  |