King má pretrvávajúce zdravotné problémy

Vyzerá to tak, že CB Kevin King bude musieť po sezóne na operáciu.

Náš najvyšší pick z tohtoročného draftu znie tak, že chce hrať aj napriek zdravotným problémom. Rookie cornerback bojuje s tým istým zranením ramena, ktorého ho trápilo už počas jeho college kariéry.

„Cítim sa v pohode. Určite ma to ovplyvňuje, ale je to niečo, čím si teraz prechádzam. Som v poriadku.“ hovorí King. King sa ďalej vyjadril, že si nemyslí, že to bude problém počas zvyšných zápasov. No ale ako to vie? Aj na to má odpoveď. „Pretože to viem. Je to niečo, čím som si už prešiel.“ 

Musím dodať, že to už bolo poriadne dávno. King, počas svojej freshman sezóny nosil na svojom ľavom ramene bandáž, pretože si pretrhol labrum na ľavom ramennom kĺbe. Povedal, že podstúpil operáciu a nemal s tým žiadne problémy až do svojho posledného roku na univerzite Washington. Hovorí, že to trošku začalo opäť štípať. 

King mal s rameno problémy počas celej sezóny. Už počas prvých dní training campu kvôli tomu vynechal tréning. No a teraz bol kvôli tomuto problému celý týždeň limitovaný v tréningovom procese. 

Packers obmedzili v nedeľnom zápase proti Bears Kingov čas na ihrisku, keď nastupoval len v sub packages. Defenzívny koordinátor Dom Capers namiesto neho využíval Damariousa Randalla v základnej obrane, no keď bol King na ihrisku, tak nastupoval ako nickel. Kevin odohral celkovo 40/60 defenzívnych snapov, no v zápase proti Lions vynechal len 5 snapov. 

„Myslím si, že to bolo dosť zrejmé v nedeľnom zápase, že nemohol používať obidve ruky. Hoci to je tvrdý chlapík a odvádza dobrú prácu, tak môžte vidieť, že ho to niekedy obmedzuje.“ hovorí DC Dom Capers.

King ešte v tejto sezóne nezahral žiadnu hru, ktorá by otočila vývoj zápasu, no 33. pick z tohtoročného draftu vedie tímovú štatistiku v pošte zrazených prihrávok, keď ich zaznamenal dokopy 7. 

„Prichádza to. Nemám o to obavy, lebo to prichádza. Proste budem pokračovať na tom, aby som bol v čas na správnom mieste.“ hovorí King.


Vyzerá to tak, že King je ďalším skvostným výberom Thompsona a už možno aj tuším, že prečo si ho nikto nevybral skorej. Avšak dúfam, že Kevin tento problém vyrieši a bude predvádzať výkony, kvôli ktorým sme ho draftovali. Zopár zábleskov svojho talentu nám už ukázal, len je otázka, že či mu toto zranenie nepokazí nádejnú kariéru. U nás by to nebolo nič netradičné. Skoré uzdravenie Kevin! 

Aký máte celkový dojem z celej tejto situácie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *