Lacy bližšie k podpisu novej zmluvy?!

RB Eddie Lacy ešte nezabuchol dvere a stále verí v návrat do budúcej sezóny  v Green and Gold drese. 

„Hovoril som s mojim agentom a Packers mali pozitívny prístup k môjmu návratu do Green Bay Packers.“ Hovorí Eddie. 

Eddie Lacy si poranil členok počas minulej sezóny, 9.10., v zápase proti Giants. Ďalší týždeň sa snažil odohrať zápas proti Cowboys, no nabehal 65 yardov a musel zápas predčasne opustiť. Následne takmer 3/4 sezóny strávil v IR. V prípade, že by s ním Packers neobnovili zmluvu, tak by sa stal 9. marca voľným hráčom

„Momentálne sa o tom nesnažím veľmi premýšľať, jediné o čo mi ide, je uistiť sa, že budem v najlepšej forme, či už ako hráč Green Bay Packers, alebo iného tímu. Dostanem sa do dobrej formy a keď príde môj čas, tak každému ukážem, že dokážem dostať zo seba 100%.“ Hovorí Lacy. 

Neskôr Lacy odhalil podrobnosti jeho zranenia a o následnej operácii, ktorú vykonal Dr. Robert Anderson z Charlotte, North Carolina. 

„Poranil som si členok a mal som zlomenú kosť. Na napravenie som potreboval 2 šróby, 2 drôty a dostičku, pretože som mal poranený väz, čo je najdlhšia vec na hojenie.“ vyjadril sa Lacy. 

Eddie sa dával do kopy v jeho „materskej“ University of Alabama. Minulý týždeň pridal na sociálnu sieť video, kde behá v rehabilitačnom bazéne, no očakáva, že čoskoro už bude môcť behať normálne. 

„Moje uzdravenie má trvať 4-6 mesiacov, 26. februára to boli 4 mesiace, pôjdem von a vyskúšam behať, ale ak sa budem cítiť nepohodlne, tak budem pokračovať v tom, čo som robil doteraz. Ale v apríli, by som už mal byť schopný robiť všetko.“ Hovorí Eddie. 

Packers majú momentálne pod zmluvou jediného RB a to Ty Montgomeryho potom, čo prepustili veterána Jamesa Starksa. Očakáva sa, že Lacyho agent Pat Dye Jr. sa stretne s Packers na scouting combine v Indianapolise tento týždeň. Web stránka Spotrac uvádza, že momentálna cena Eddieho na trhu je $2.8M na sezónu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#8 Bart za kormidlom! Nastal čas na zmeny!  |  PREVIEW: WEEK #15 – Green Bay Packers vs Carolina Panthers  |  Hodnotenie hráčov za sezónu 2017 - Tight ends  |