Máme víťaza preseason tipovačky

Počas štyroch weekov ste sa snažili správne natipovať potrebné čísla. Kto sa stal víťazom?

Peter Mizera sa môže tešiť na veci s tématikou Packers, ktoré venoval Inžinier! Jeho ceny môžete vidieť na fotke vyššie. Víťazovi predsezónnej tipovačky sme položili aj niekoľko otázok.

Ako si sa dostal k americkému futbalu a práve k Packers?

Americký futbal ma vždy zaujímal, no akurát som nepoznal pravidlá tejto hry. Pred asi piatimi rokmi mi kamarát vysvetlil pravidlá a odvtedy ma tento fenomén úplne ovládol. Organizácia Packers sa mi vždy páčila hlavne pre obrovskú tradíciu futbalu v tomto meste a pre jej fungovanie, že je v podstate vlastnená fanúšikmi. Od začiatku bol Green Bay mojou srdcovkou ?

Skúšal si hrať americký futbal?

Americký futbal som nikdy nehral. Priznám sa, že asi pred dvoma rokmi som sa pohrával s myšlienkou skúsiť ísť do Žiliny a spýtať sa či by som to nemohol skúsiť. U nás v Martine nie je taká možnosť. Nakoniec som si to rozmyslel, pretože pracovne by som nestíhal ich tréningy a mám už aj svoj vek ?

Kto je tvoj najobľúbenejší hráč?

Mám viac obľúbených hráčov, ale asi naj je Clay Matthews. Bude to asi aj preto, lebo najviac sa mi páči pozícia linebacker.

Bol si na zápase Packers alebo na inom v rámci NFL?

Bohužiaľ, na zápase Packers som nikdy nebol, ale teraz na jeseň sa chystám s partiou do Londýna na jeden zápas NFL. Veľmi sa teším, že to zažijem naživo aj keď nie môj obľúbený team. Ale v budúcnosti určite plánujem navštíviť aj Green Bay a zažiť tú neopakovateľnú atmosféru.

Ako hodnotíš preseason a aké sú tvoje očakávania od sezóny?

Preseason hodnotím veľmi pozitívne. S výsledkami som spokojný. Zdá sa, že aj na pozíciach, na ktorých nás minulú sezónu tlačila topánka, by to mohlo byť lepšie. Do sezóny mám veľké očakávania. O útok nemám strach veď tam máme zázračného hráča ?. Obrana sa určite skonsolidovala, teda aspoň podľa mňa.
 
A ešte na záver by som Vám rád poďakoval, že táto stránka existuje. Pre mňa ako človeka, ktorý neovláda angličtinu bolo veľmi ťažké sa dostávať k informáciám o mojom obľúbenom klube. Takže si poprajme nech sa nášmu klubu darí ?

One thought on “Máme víťaza preseason tipovačky

  • 6 septembra, 2017 at 10:24
    Permalink

    Gratulujem k vítězství. Máš stejné odpovědi jako já bych měl. 5 let sleduji, mám už svůj věk na zkoušení am. fotbalu, hra mě uhranula atd. Jen s Clayem bych se neztotožnil 🙂 Ještě jednou gratulace. Go Pack go. A v neděli vítězství.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jacob Schum prepustený!  |  Postrehy z Training Campu 2018 - 10. deň  |