Marquez Valdes-Scantling trénuje s Randym Mossom a na súpiske máme nového guarda!

Zopár aktualít, ktoré sa udiali počas posledných dní.

Rookie wide reciever Packers – Marquez Valdes-Scantling na seba strhol vlnu pozornosti potom, čo vo štvrtok pridal na sociálnu sieť video, na ktorom trénuje spoločne s legendárnym wide receiverom – Randym Mossom. Vo videu trénuje s Mossom na svojej rýchlosti a obratnosti. MVS ukázal perfektnú prácu nôh, keď predviedol niekoľko rýchlych cutov na krátkej vzdialenosti. Nasledoval ho Moss a ten by si pravdepodobne želal, aby dostal k dispozícií ďalší pokus, lebo v tomto ho MVS úplne zatienil. 

Valdes-Scantling exceloval počas svojich 25 zápasov v drese USF najmä ako hráč na hlboké lopty, keď na svojich 12 TDs mal priemer na jeden 40.5 yardov a stanovil aj rekord v priemere na jeden catch – 17.3 yardov. 193 cm vysoký a 95 kg vážiaci MVS pre porovnanie na Combine zaznamenal na 40 yardov čas 4.37s a na broad jump si pripísal 315 cm, čo prekonalo Mossove čísla z roku 1998. Avšak ak Valdes-Scantling bude čo i len z polovice takým hráčom, akým bol Moss, tak to bude steal Draftu v 5. kole. Moss, ktorý bude o mesiac uvedený do Cantonu, počas tejto offseason trénoval aj s Audenom Tatetom – pick Bengals v 7. kole tohtoročného Draftu. 


Ďalšou novinkou je angažovanie G Ethana Coopera z waivers New Yorku Giants a prepustenie T Kyla Meadowsa. Cooper je vysoký 188 cm a váži 146 kg. Pôvodne vstúpil do NFL ako nedraftovaný nováčik v roku 2017 v drese Pittsburghu Steelers. Tu strávil celú offseason 2017 a následne bol pri finálnych cutoch prepustený. Následne bol podpísaný do practice squadu New Yorku Giants. V Green Bay bude nosiť dres s číslom 72. 


Pred pár týždňami zaznelo, že informácie ohľadom nového kontraktu Aarona Rodgersa sa dozvieme ešte pred začatím Training Campu. No a Aaron sa posledne nechal v NFL Total Access počuť, že prvý, kto bude o jeho kontrakte informovaný bude jeho bývalý WR a momentálne moderátor na NFL Network – James Jones. Takže ak chcete vedieť, kde to bude ohlásené najskôr, tak sledujte Twitter Jamesa Jonesa! 😛 

Takisto sa vyjadril aj na tému, či mu bude chýbať Jordy Nelson a Aaron na to odpovedal v celku úsmevne 🙂

Training Camp sa nám začína už o 12 dní a obdobiu bez futbalu bude definitívne koniec! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Herb Waters má po sezóne!  |  RIVALITA: Chicago Bears  |