Martellus sa lúči s kariériou

30-ročný Tight end oznámil ukončenie kariéry po sezóne 2017 prostredníctvom Instagramu, kde pridal dve fotky s textom.

„Po diskusii v rodine som si istý, že nasledujúcich osem zápasov bude záverom mojej kariéry v NFL,“ napísal do prvého príspevku a pokračoval: „Všetkým, ktorí dali do môjho života a kariéry samých seba a čas. Nasledujúce zápasy budú pre vás. Ďakujem vám!“

Martellus podpísal s Packers počas offseason trojročnú zmluvu. Do Titletownu prišiel od čerstvého víťaza Super Bowlu New England Patriots. Mal byť lepšou náhradou za Jareda Cooka (odišiel do Oaklandu), no na ihrisku bol sklamaním. V siedmich zápasoch zachytil 24 prihrávok pre 233 yardov. Veľkou mierou na jeho rozhodnutí zavážilo aj zranenie Aarona, pretože s Brettom Hundleym sú zatiaľ všetci WRs a TEs odpísaní.

Rodák zo San Diega bol draftovaný v roku 2008 Dallasom Cowboys z celkového 61. miesta. Ak dodrží to, čo napísal, uzavrie úspešnú kariéru. Počas nej si obliekol dres Cowboys, Giants, Bears, Patriots a v neposlednom rade aj Green & Gold. 

Po kariére sa nudiť určite nebude. Na jeho sociálnych sieťach je možné pozorovať jeho umelecké vlohy, dokonca napísal aj knihu pre deti. Tri týždne dozadu ohlásil, že má plány urobiť zábavný park. 

Martellusovi ďakujeme za doterajšie zápasy v našich farbách, no ešte dúfajme, že ich bude mať pred sebou viac ako osem 🙂 Však sa aj sám doplnil v treťom príspevku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *