Matthews sa (ne)čakane zranil…

Počas zápasu s Broncos sa zranili všetci starting OLBs!

Veterán, OLB Clay Matthews utrpel v zápase proti Broncos nešpecifikované zranenie a zápas opustil už po 7 snapoch. Mike McCarthy nám nepovedal žiadne bližšie detaily o Matthewsovom zranení. Jediné čo povedal je, že sa nezúčastní tréningu a nemalo by sa jednať o dlhodobé zranenie, čiže pravdepodobne očakáva, že Clay bude do zápasu proti Seahawks fit. Toto však nie je nič prekvapivé. Clay je zo skla a nepamätám si, kedy bol vôbec od Super Bowlu zdravý. Stavíme sa, že ide o hamstring? … Opäť to zopakujem, som za to aby sme sa s Clayom po tejto sezóne rozlúčili. Mizerne málo muziky za enormne veľa peňazí.


McCarthy takisto potvrdil, že ďalší naši edge rushers – Nick Perry a Jayrone Elliott sa takisto nezúčastnia tréningu. K ich zraneniam povedal to isté čo k Matthewsovi: „Nemalo by to byť dlhodobé.“ Vyjadril sa aj k Biegelovi. Povedal, že stále ostáva na PUP liste a tréningu sa zúčastní s rehabilitačnou skupinou. Čím dlhšie je mimo tréningu, tým je vyššia šanca, že sezónu začne na PUP liste, čo by znamenalo, že sa na 100% nezúčastní prvých šiestich zápasov novej sezóny! Žeby v zápase proti Seahawks boli starters Gilbert a Fackrell?! Dosť dobrá kvalita, že?!


Medzitým Packers potvrdili, že k nám príde na skúšku 33 ročný veterán OLB Ahmad Brooks. Brooks je OLB do schémy 3-4 a zažil produktívne roky v San Franciscu 49ers. Za svoju kariéru si v NFL pripísal 53,5 sacks a 370 tackles. Ahmad by mohol byť slušnou posilou pre náš pass rush a aspoň trošičku by sa nám zväčšila hĺbka na tejto kritickej pozícií. Takisto by bol skvelým lídrom v šatni, keďže už toho odohral viac než dosť.


Vedenie Packers prepustilo 3 hráčov! Zbohom povedali nasledujúcim hráčom: LS Derek Hart, WR Colby Pearson a RB William Stanback. Čo znamená, že starting LS bude starý známy Brett Goode. Momentálne máme v tíme 87 hráčov. Pripomínam, že všetky tímy musia svoje súpisky zúžiť na 53 hráčov do 3.9.2017.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vince Biegel: "Noha je na 100% uzdravená."  |  Aaron Rodgers a Packers sa dohodli na novom kontrakte!  |