McCarthy klamal fanúšikom!

Packers zvažovali možnosť získania nového QB mimo našej organizácie.

Po zápase proti Vikings, keď si Aaron Rodgers zlomil kľúčnu tak náš hlavný tréner Mike McCarthy na tlačovej konferencií dal jasne najavo, že sa Packers nepokúsia získať nového QB mimo organizáciu. Plány sa však očividne zmenili. podľa Iana Rapoporta z NFL Network sa Packers pokúšali získať voľného hráča – Briana Hoyera!

Tu je reakcia Mika McCarthyho na otázku, či zvažuje podpísať Colina Kaepernicka.

Hoyer strávil prvú polovicu sezóny na súpiske San Francisca 49ers, väčšinou ako starter. Avšak tím získal Jimmyho Garoppola a Hoyer sa stal nepotrebným. 49ers ho tak prepustili ihneď potom ako dokončili trade Garoppola. Hoyer následne podpísal 3 ročný kontrakt s New England Patriots, ale boli tu oznámenia, že Packers boli veľmi aktívny na trhu a mali o dobrodruha menom Hoyer evidentný záujem. Čo je ironické, keďže Hoyer nikdy v minulosti s McCarthym nespolupracoval. Pravdepodobne nám bolo teraz odhalené to, že Packers nemajú záujem o Kaepernicka z dôvodu nepoznania systému McCartyho ofenzívy, ale najpravdepodobnejším dôvodom budú jeho protesty voči národnej hymne. No stále je tu možnosť, že si Mike nemyslí, že Kaepernick dokáže dostať Packers do playoff. Môj názor je ten, že ak by tomu tak bolo, tak by to mal povedať narovinu. Aký je váš názor na tohto nášho šaša? 

 

 

2 thoughts on “McCarthy klamal fanúšikom!

 • 2 novembra, 2017 at 14:58
  Permalink

  Aaron mu krije chrbát. Nebiť jeho už netrénuje v lige. Neschopnosť vedenia a trénerského tímu vytvoriť okolo AR12 kvalitný tým ktorý by valcoval v lige súperov je až na zaplakanie. Preto má Aaron len jeden SB a TB12 5 kúskov!!!

  Reply
 • 2 novembra, 2017 at 19:43
  Permalink

  To je píčus. Mám Packers rád aj kvôli forme akou je ten tým vlastnený, ale má to aj svoje nevýhody. Tou hlavnou je, že neexistuje žiaden Big Boss, ktorému by došla trpezlivosť a odvolal by tých dvoch kreténov. (McCarthy a Cappers). Obávam sa že obaja nás tu budú terorizovať ešte poriadne dlho a myslím si že prežijú aj éru Aarona Rodgersa.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z Training Campu - 9. deň  |  Sezóna sa pre Mongomeryho skončila.  |