McCarthy: „Zlé veci zo zápasu proti Eagles musíme odstrániť.“

Pred pár desiatkami minút skončila tlačová konferencia kouča Packers Mikea McCarthyho. Čo sme sa dozvedeli?

Nielen ja, ale aj Bart, alebo Inžinier sme už počas zápasu poukázali na veľké problémy s tacklingom. Neboli sme jediní a McCarthy na to musel reagovať. „Proti Philadelphii to v tomto smere nebolo vôbec dobré, nevedeli sme zložiť súperových hráčov. Naša behová hra nezodpovedala očakávaniam a zlé to bolo aj v ochrane lopty. Všetko je to neprípustné,“ uviedol McCarthy predtým ako sa hráči vrátili na tréningovú plochu.

Tréner však nezabudoval vyzdvihnúť defenzívu, ktorá neraz získala loptu. Celkovo Packers získali štyri turnovers, čo je veľmi pekné. Je škoda, že dorovnanie v tejto štatistiky prišlo zbytočnými stratami v ofenzíve. „Jednoznačne to musíme zlepšiť,“ povedal na margo tacklingu a ochrany lopty a pokračoval: „Môžete to len tak zahodiť a povedať, že to bol len prvý prípravný zápas. V lige toto vidno, no toto nie je náš štýl prístupu.“

Dnes a zajtra majú hráči tréningy na Ray Nitschke Fielde. Dnešný tréning bude zameraný na odstránení negatívnych vecí zo zápasu s Eagles, pretože nedeľňajší tréning, ktorý nebol sprístupnený pre verejnosť bol zameraný na Week 1 a Seahawks.

Ohľadom zranení je to veľmi jednoduché. McCarthy povedal, že Don Barclay (členok), Malachi Dupre (otras mozgu), Damarious Randall (otras mozgu) ani Vince Biegel (noha) proti Redskins v noci zo soboty na nedeľu nebudú hrať. K Biegelovi dodám, že sezónu začne s najväčšou pravdepodobnosťou na PUP listine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  |