Nedraftovaný nováčik povýšený do tímu!

Dlho to netrvalo a už máme v tíme náhradu za Francoisa!

Rob Demovsky informuje, že Packers sa rozhodli povýšiť nedraftovaného nováčika G/T Adama Pankeyho z practice squad do 53 členného tímu! Pankey má 23 rokov, meria 196 cm a váži 147 kg. V Packers nosí číslo 77. Adam dokáže nastúpiť až na troch rozličných postoch v OL. Pankey bol pôvodne projektovaný niekde okolo 6. – 7. kola, no ostal nedraftovaný a siahli po ňom práve Green Bay Packers. 

 

Pankey hrával v college za univerzitu West Virginia, kde bol súčasťou hviezdneho útoku tejto univerzity. Talent určite má, už ide iba o to ako ho využije. Svoje možnosti už naplno prezentoval počas training campu, kde zaujal trénerský tím a tak sa ho rozhodli podpísať do PS. Držím Palce Adam! Go Pack Go!

No a po Pankeym sa logicky v PS uvoľnilo miesto, na ktoré Packers doplnili G Darrella Greenea. Greene je 24 ročný hráč, ktorý meria 193 cm a váži 136 kg. Greene bol podpísaný v roku 2016 ako nedraftovaný nováčik do PS Philadelphie Eagles. Eagles ho ho 2.9. 2017 prepustili. Darell bude v Packers nosiť dres s číslom 72.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *