Nová posila do OL!

Packers pokračujú v nadmerne aktívnej offseason!

Na naše zaužívané pomery pokračuje Gute v nadmerne aktívnej offseason a a neustále hľadá možnosti, ako náš tím posilniť na každom jednom poste. No a najnovšie Packers pridali do svojej OL skladačky ďalší kúsok. Je ním veterán Byron Bell. 

Bell je hráč, ktorý je 195 cm vysoký a váži 340 libier. Do NFL prichádzal v roku 2011 z New Mexico ako nedraftovaný nováčik. Pôvodne podpísal zmluvu s Carolinou Panthers a v NFL počas 7 sezón štartoval v 74 dueloch. Väčšinu svojej doterajšej kariéry odohral v dresoch Tennessee Titans a Dallasu Cowboys. Sezónu 2016 celú presedel kvôli zranenému ramenu. Pred sezónou 2017 bol menovaný do úlohy backupa All-Pro ľavému tacklovi – Tyronovi Smithovi. Avšak počas sezóny sa na depth charte prepadol a pred neho sa dostal Chaz Green. Určite si ho pamätáte zo zápasu Cowboys x Falcons, kde pustil Claybornovi 5 sackov a potom ho na place vystriedal Bell a ten pustil už len 1 sack. Avšak ani Bell na tom nebol nijako slávne. Počas sezóny nastúpil na 132 protecting snapov na poste ľavého tackla a počas nich pustil 5 sackov a dovolil 20 tlakov na QB. Pre porovnanie ich starting LT Smith na 391 protecting snapov pustil 3 sacky a 20 tlakov. Avšak Bellovi sa značne darilo viacej, keď nastupoval na pozícií RT za Titans. V roku 2015 nastúpil do 617 protecting snapov (348 ako tackle a 263 ako guard) a pustil 6 sackov a 44 tlakov na QB. Zaujímavosťou je, že pred tým ako podpísal zmluvu s Dallasom vážil 360 libier, no do začiatku training campu mal 310 libier. O čom sa vyjadril: „Toto je najmenšia váha akú som mal od strednej školy. Som na seba hrdý.“

Ako chcú Packers využívať Bella je zatiaľ neznáme. Avšak skúsený hráč ako on by mohol byť užitočným hráčom do rotácie na poste pravého guarda a takisto aj tackla, kde je situácia ohľadom návratu Bulagu z ACL stále nejasná. Na post pravidelného starting hráča to nevidím. Počas svojej kariéry nastupoval na obidvoch tackloch a aj na guardovi, no výkony to oslňujúce neboli. Prinajhoršom bude Bell ako zdravá konkurencia pre našich mladíkov, aby nezaspali na vavrínoch a počas preseason si budeme môcť skúšať rôzne rozostavenia OL a zistiť, čo nám funguje najlepšie. Prípadne neskôr siahneme po nejakom hráčovi počas cutov do 53 členného tímu, kde pevne verím, že pôjdeme aj po nejakom OLB. 

 

6 thoughts on “Nová posila do OL!

 • 31 mája, 2018 at 8:33
  Permalink

  Barte nevíš náš aktuální stav cup space? Našel jsem, ze něco málo přes 10 milionu sedí to nebo ne?

  Reply
  • 31 mája, 2018 at 7:39
   Permalink

   Momentálne sa pohybuje okolo tých 10M, no v septembri vyprší “Rule of 51” a cap space by mal byť na úrovni od cca 6M do 9M za predpokladu, že tím bude v takom zložení a veľkosti zmlúv ako teraz.

   Reply
 • 31 mája, 2018 at 9:42
  Permalink

  Tak za to se dá sehnat už vcelku solidní posila do OLB po cutech, které určitě někde proběhnou ? mas představu kdo by mohl být k dispozici?

  Reply
  • 31 mája, 2018 at 9:31
   Permalink

   Určite sa dá… No pravdupovediac nemám ani šajnu kto je na tej „bubline“…taky prehlad zas nemám ?

   Reply
 • 31 mája, 2018 at 11:05
  Permalink

  Nezabúdajte na očakávaný nový kontrakt pre Aarona. Tých 10M ročne pôjde pravdepodobne do jeho vrecka, na nejaké výrazné posily ja priestor nevidím.

  Reply
  • 31 mája, 2018 at 10:16
   Permalink

   Tam je strašne veľa možností, ako Russ môže vymyslieť detaily a podmienky jeho kontraktu…

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Bakhtiari menový do All-Pro tímu!  |  NT Letroy Guion bol zatknutý na Hawaii!  |