Nový running back na našej súpiske!

Packers práve urobili niekoľko presunov na svojej súpiske!

Tesne pred prvým zápasom preseason vedenie Packers urobilo hneď niekoľko ťahov. Najskôr oznámili podpis RB Akeema Judda. Následne do injured reserve boli premiestnení ILB Jake Ryan a LB C.J. Johnson. No posledným krokom bolo prepustenie OL Ethana Coopera. 

Akeem Judd, je 25 ročný running back, ktorý meria 178 cm a váži 102 kg. Do NFL vstúpil ako nedraftovaný hráč z Ole Miss v roku 2017 v drese Tennessee Titans, no čoskoro menil dres, keďže ho Titans prepustili kvôli zraneniu a obliekol si dres „stíhačiek“ z New Yorku. Tam bol umiestnený do injured reserve a v máji bol prepustený. Judd na Ole Miss strávil 2 sezóny. V roku 2016 viedol tímovú štatistiku, keď nabehal 826 yardov a end zone našiel 6 krát. V Packers bude nosiť dres s číslom 36. 

Myslím si, že o Ryanovi písať nemusím nič. Toto som už za posledné dni napísal dosť. Spomeniem ešte Johnsona, ktorý bol podpísaný tento rok ako nedraftovaný hráč z East Texas Baptist a momentálne mal zdravotné problémy s hamstringom. Cooper bol Packers podpísaný v priebehu posledného mesiaca potom, čo väčšinu sezóny 2017 strávil v practice squade New Yorku Giants. V college hral za Indianu a v roku 2016 bol menovaný do Divison II All-American teamu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: WEEK #9 – Detroit Lions vs Green Bay Packers  |