Očakávané sa stalo realitou!

Ibraheim Campbell je späť!

Generálny manažér Brian Gutekunst sa rozhodol, že našej trápiacej sa obrane dopraje pomoc. Oznámil nám, že aktivoval safetyho Ibraheima Campbella z PUP a prepustil outside linebackera Tima Williamsa. Deadline na aktiváciu Campbella bola v utorok. Tento rok začal na PUP po tom, čo v minulej sezóne (začiatok decembra) si pretrhol predný krížny väz (ACL). 

KTO JE TO CAMPBELL?

Kto čítava moje články pravidelne, tak mu toto meno nie je neznáme a spomínal som ho aj v mojom poslednom review. Campbell je všestranný safety, ktorý veľmi dobre pozná obranu nášho defenzívneho kooordinátora Mika Pettina a dokáže byť platným ako v coverage, tak aj v boxe proti behu. 

V minulej sezóne za Green Bay Packers odohral 3 zápasy, v ktorých nazbieral 20 tackles a jeden forced fumble, vrátane dvoch zápasov za sebou, v ktorých mal po 8 tackles. Campbell je vítanou posilou, nakoľko dokáže pomôcť našej obrane proti behu ako tretí safety na ihrisku (hybrid). Teda úloha, ktorú po zranení Ravena Greena zohrávali Will Redmond a Chandon Sullivan. A musíme si priznať, že im to takmer vôbec nešlo. Kým bol v našej obrane mladý a nádejný safety Raven Greene, tak to vyzeralo viac než slušne. Avšak hneď v polovici druhého zápasu sezóny sa zranil a s našou obranou to išlo dole a dole. A to najmä proti behu a na to nadväzujú problémy v passovej hre, keď sa púšťa až príliš veľa big plays. Po zranení Greena, defenzívny koordinátor Mike Pettine odmietol odstúpiť od svojich typických schém, pokračovalo sa v tom čo sa začalo a do hybridnej úlohy Greena staval spomínaného Redmonoda a Sullivana. Avšak tí sú kvalitatívne od tohto hráča na míle vzdialení a tak to aj vyzeralo. V Campbellovi do tímu prichádza hráč, ktorý mal podľa môjho skromného názoru počas minulej sezóny najlepší tackling spomedzi celej našej secondary a Greena dokáže zaskočiť. Dúfam, že bude pokračovať tam, kde prestal v minulej sezóne a vážne zranenie ho príliš nespomalilo. GO PACK GO!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nové správy ohľadom zdravotného stavu Orena Burksa!  |