Packers prepustili S Josha Jonesa!

Otázka ohľadom budúcnosti safetyho je zodpovedaná.

Josh Jones sa nezúčastnil minicampu údajne kvôli zraneniu, no rozhodol sa vynechať aj OTAs. Jones nebol spokojný so svojou situáciou v Green Bay a požiadal o trejd. Do offseason išiel s cieľom vydobiť si pozíciu startera, no nepočítal, že príde Adrian Amos a v drafte si Gutekunst zoberie Darnella Savagea.

Aj napriek tomu všetkému sa 61. výber draftu 2017 hlásil na začiatku tréningového kempu. Po pár dňoch sa neukázal v príliš dobrom svetle, keď ho tréner Matt LaFleur vyhodil z jedného z tréningov kvôli potyčke s RB Tra Carsonom. 

Vlani odohral 13 zápasov, ale starterom bol len v piatich. Pozbieral 55 tacklov, jeden sack a zablokoval dve prihrávky. Pro Football Focus mu udelil hodnotenie 61,7, čo ho radilo na 70. pozíciu v rámci všetkých safeties v NFL.

Jediné, čo ma na odchodoch Mikea Danielsa a Josha Jonesa mrzí je, že sme ich nedokázali vymeniť aspoň za nejaké picky. Dá sa predpokladať, že Jones na waiver listine nevydrží dlho a rodáka z Chicaga si niekto uchmatne… Napríklad rovno aj Bears.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *