Pohyby na súpiske Packers! Prichádza nový cornerback!

Packers zareagovali na zdravotný stav svojho hráča na poste WR!

Už pred nejakým časom Packers z injured reserve prepustili CB Quintena Rollinsa a RB Devante Maysa. Teraz Gute opäť miešal kartami a do injured reserve putuje WR Trevor Davis. Opačným smerom do 53 členného tímu Gute získal z waivers cornerbacka Deante Burtona. Z practice squadu bol prepustený S Marwin Evans a tak tam bol zapísaný nový cornerback Will Redmond. 

WR Trevor Davis sa dostal do tímu vďaka svojim schopnostiam na returnoch, avšak počas celej preseason mal problémy s hamstringom. Davis nezasiahol ani do prvého zápasu sezóny, keďže pred zápasom si opäť obnovil zranenie hamstringu.

Deante Burton je 24 ročný cornerback, ktorý meria 188 cm a váži 93 kg. Burton vstupoval do NFL v roku 2017 ako nedraftovaný nováčik z Kansas State a celú svoju rookie sezónu strávil v practice squad Atlanty Falcons. No v tejto sezóne bol pred weekom 1 presunutý do 53 člennej súpisky a aktívne sa zúčastnil zápasu proti Eagles. Odohral 5 defenzívnych snapov, pripísal si jeden tackle a v special teame odohral 18 snapov. Zaujímavosťou je, že Burton počas svojho pôsobenia v Kansas State hrával na pozícii WR, no minulé leto ho tréneri Falcons premenili na cornera. V Packers bude nosiť dres s číslom 39.

Will Redmond je 24 ročný cornerback, ktorý meria 180 cm a váži 83 kg. Do NFL vstupoval v roku 2016, kedy si ho na Drafte v 3. kole, celkovo 68. vybrali San Francisco 49ers. Počas svojho 3. ročného pôsobenia v Mississippi State odohral 28 zápas, v ktorých si celkovo pripísal 99 tackles a 5 interceptions. Pred Draftom bol projektovaný ako jeden z najlepších cornerov na Draft a niektorí experti ho dokonca dávali do 1. kola. Pochvaľovali si najmä jeho excelentnú rýchlosť, ktorú vynikajúco využíval v man-to-man coverage. Svoju rookie sezónu strávil v injured reserve, keď mal problémy s kolenom ešte počas preseason. O rok neskôr podpísal zmluvu s Kansas City Chiefs, no neprešiel záverečnými cutmi. V Packers bude nosiť dres a číslom 25.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *