Postrehy z Training Campu – 1. deň

Už sa nám konečne začal Training Camp a už máme za sebou 1. deň! Poďme sa teda pozrieť na to, čo sa dneska na ihrisku udialo!

2 hráči vstúpili do TC na PUP liste. A to OLB Vince Biegel a CB Demetri Goodson. Vince sa nechal počuť, že je smutný z toho, že musí začínať na PUP liste. Vince povedal, že noha je na tom dobre a už počas prvého dňa ju mohol pomaličky zaťažovať. 

Cornerbacks

Cornerbackovia, naša najslabšia pozícia v tíme sa počas prvého dňa opäť ukázala v takom svetle ako ju všetci veľmi dobre poznáme. LaDarius Gunter 2x totálne vyhorel. Najprv sa Geronimo Allison cez neho ľahučko uvoľnil, no Aaron ho dlhým hodom netrafil a druhý krát neustrážil Adamsa, ktorý zachytil hlboký pass od Aarona pre TD. Damarious Randall nedokázal ustrážiť Trevora Davisa a hra vyústila do jasnej pass interference proti Randallovi. Herb Waters bol ďalší CB, ktorý neustrážil hlboký pass, no tentokrát od Taysoma Hilla na Colbyho Pearsona a po tejto hre Herb opustil tréning, pravdepodobne kvôli zraneniu. Davon House a Gunter nastupovali na outside a Randall s Rollinsom na slote. Kevin King hral v druhom tíme. Packers ho nechcú hneď zaťažovať, keď vynechal celú jar.

Justin Vogel

Nováčik Vogel je jediný punter na našej súpiske a ak bude pokračovať v takých výkonoch ako počas prvého dňa, tak ním aj ostane. Vogel si získal záujem fanúšikov. Puntoval 10x s priemerom 50 yardov na punt a 4.34 hang timeom. Jeho najdlhší punt bol 59 yardov dlhý a najkratší meral 38 yardov. 

Running Backs

Počas prvého dňa sa RBs ušlo veľmi veľa priestoru, no skupina runnerov mala problém so strážením lopty. Rookie Aaron Jones sa dopustil fumble, keď nebol dokonca ani kontaktovaný a Montgomery zle prebral loptu od Aarona v backfielde a lopta skončila opäť na zemi. V sobotu už hráči budú mať kompletnú výstroj a očakáva sa, že RBs dostanú dostatok priestoru.

 
 
 
Wide Receivers

Jeff Janis a Max McCaffrey dostali rovnaký počet plays. Janis predviedol pekný catch na sideline, keď ho neustrážil Rollins. Jeff nemal ani jeden drop a predviedol sa v dobrom svetle. McCaffrey taktiež zachytil zopár passov na sideline, ale aj v strede. Rookie Malachi Dupre predviedol nádherný akrobatický catch na hlboký pass od Aarona.

Inside Linebackers

Na tejto pozícií bola veľká rotácia hráčov. Na tejto pozícií počas prvého dňa nastupovali safeties Morgan Burnett a Josh Jones, Jake Ryan a Joe Thomas. Potom aj Clay odohral snapy na inside. Boli tu však aj zaujímavé postavenia hráčov. Nick Perry s Kennym Clarkom zahrávali snapy na outside, zatiaľčo Mike Daniels s Deanom Lowrym na line. Matthews a Kyler Fackerll odohrali snapy tiež na outside a dokonca aj pokrývali priestor.

 
Offensive Line

V prvej line nastúpili Jahri Evans, David Bakhtiari, Lane Taylor, Corey Linsley, Mike Evans a Bryan Bulaga. V druhej line Jason Spriggs, Justin McCray, Don Barclay, Lucas Patrick a Kyle Murphy. Rookie Kofi Amichia zahrával snapy ako center v tretej line.

Na ihrisku už aj bola nová zbraň Aarona – TE Martellus Bennett, ktorý sa TC tak nemohol dočkať, že noc pred tréningom prespal v šatni na Lambeau Fielde! 🙂

 

 

 

 

Hriešnik Letroy Guion sa takisto zúčastnil tréningu. McCarthy mu to povolil.

 

 

 

 

WRs Randall Cobb, Jordy Nelson a Davante Adams ukazovali mladíkom ako na to 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

STALO SA V MINULOSTI: I (ICE BOWL)  |  Transakcie  |  NFL Mock Draft 2017  |  REVIEW: WEEK #4 – Chicago Bears vs Green Bay Packers  |  CIELE HRÁČOV DO SEZÓNY 2017: OBRANA  |