Postrehy z Training Campu – 11. deň

Opäť stará smutná obohraná pesnička…

Packers mali svoj 1. verejný tréning od zápasu s Eagles a hlavnými udalosťami boli už tradične…ZRANENIA!

Počas tohto tréningu sa zranil rookie S Josh Jones, poranil si členok a opustil tréning. Tréning opustil takisto aj RB Ty Montgomery, keď má nešpecifikované zranenie dolnej časti tela. Montgomery však prehlásil, že je to len drobné zranenie, no bližšie k tomu nič nepovedal. K tejto dvojici sa pridal aj rookie WR DeAngelo Yancey, ktorý netrénoval kvôli problémom s trieslom. Tréningu sa ešte nezúčatnili WR Dupre (otras mozgu), CB Randall (otras mozgu), WR Pearson (členok), CB House (hamstring), CB Goodson (koleno), OLB Biegel (noha), C Barclay (členok), DT Adams (noha), S Whitehead (nešpecifikované), TE Peck (nešpecifikované). Na 99.99% nikto z vymenovaných hráčov v tomto odstavci nenastúpi do zápasu s Redskins. 

QB Aaron Rodgers odohral snapy s 1. tímom počas každej jednej časti tréningu a toto pravdepodobne naznačuje, že sa aktívne zapojí do víkendového zápasu proti Redskins. 

Long snapper Brett Goode má za sebou prvý tréning s Packers v tohtoročnej preseason a zahrával prvé 4 snapy, posledné 4 zahrával Derek Hart. Všetky snapy boli dobré.

RB Aaron Jones predviedol opäť fumble na začiatku tréningu. Toto bol jeho 3. fumble počas TC.

TE Richard Rodgers mal zopár dropov, no trénuje so zlomeným prstom.

Punter Justin Vogel puntoval celkovo 7 krát. (Prvý punt bol fake) Zaznamenal priemer 44.4 yardov na punt a 4.37s hang time. Nepodaril sa mu len jeden punt, ktorý meralí 44 yardov a hang time mal 3.55s. Jeho séria posledných puntov vyzerala takto: 51 yardov a hang time 4.91s, 47 yardov a hang 54.9s, 40 yardov a hang 4.76s.

WR Malachi Dupre, ale aj CB Damarious Randall sa boli pozrieť na spoluhráčov, no bez chráničov a netrénovali. Avšak toto je dobré znamenie 🙂 🙂 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PREVIEW: WEEK #15 – Green Bay Packers vs Carolina Panthers  |