Postrehy z Training Campu – 13. deň

Packers majú za sebou prvý verejný tréning po zápase s Redskins a máme aj zopár pozitívnych správ ohľadom zranených hráčov!

Náš starting RB Ty Montgomery vynechal celý minulý týždeň a nezasiahol ani do zápasu proti Redskins kvôli nešpecifikovanému zraneniu jeho nohy. Avšak teraz už je späť a tréningu sa zúčastnil naplno. Ty by mal nastúpiť aj do zápasu proti Broncos. CB Damarious Randall prešiel protokolom na otras mozgu a tak sme sa konečne dočkali jeho návratu na ihrisko. Počas tréningu nastupoval v tíme po boku Kinga a Rollinsa. Ďalší hráč, ktorý prešiel protokolom na otrasu mozgu je náš rookie WR Malachi Dupre. Dupre bol späť na ihrisku. Malachi stihol aj odpovedať na otázky novinárov. Dupre prezradil, že počas toho, ako ležal v nemocnici po zápase proti Eagles, tak ho prišli v noci pozrieť jeho brat a bratranec. Následne do nemocnice prišiel QB Aaron Rodgers spolu s trénerom Mikeom McCarthym. Trošku pozdejšie prišiel Jordy Nelson, Randall Cobb s manželkou a ďalším rookiem Montayom Crockettom a jeho priateľkou. Dupre na toto povedal: Znamená to pre mňa veľa. Aaron tu bol prvý. Veľmi ma to prekvapilo, ale je to len typ láský, ktorý k sebe budujeme každý deň v šatni. Keď sa niečo takéto prihodí, tak to len ukazuje ako nám na sebe záleží. Je to nešťastné, že to musel byť práve takýto scenár, no znamená to pre mňa veľa.“ Náš tréner WRs Luke Getsby verí, že táto nehoda nebude mať žiadny vplyv na jeho psychiku. Na základe toho, čo videl na tréningu hovorí, že Dupre futbal miluje a je to ten istý hladný chalan, ktorý sa bije o miesto v 53 člennom tíme. Vitajte späť chalani! 🙂 🙂 🙂 

DT Montravius Adams už bol na ihrisku, no trénoval len v zopár blokovacích hrách. OLB Vince Biegel už bol v drese, no nemal na sebe chrániče a len sa „rozťahoval“ s trénerom Nateom Weirom mimo ihriska. Mike McCarthy sa na jeho adresu vyjadril, že tento týždeň Vince nebude trénovať a nezúčastní sa ani zápasu proti Broncos. Tím lekárov si chce byť na 110% istí, že Vince je už úplne vyliečený. Pripomeniem, že Vince môže byť kedykoľvek aktivovaný z PUP listiny počas preseason, no ale ak začne Week 1 na pup listine a nebude sa počítať do 53 členného tímu, tak bude môcť byť aktivovaný z PUP listiny len po 6. weeku regular season.

Mám pre vás dobré správy aj ohľadom DL Deana Lowryho, ktorý si poranil koleno počas zápasu s Redskins. McCarthy potvrdil, že Lowryho zranenie nie je vážne, no aj napriek tomu, že sa tréningu nezúčastnil, tak by to nemalo byť nič dlhodobé.

 

Počas utorňajšieho tréningu sa našim hráčom prihodili 2 zranenia. OLBs Nick Perry a Jayrone Elliott sa zranili počas tréningu. Perry sa po chvíli vrátil späť na ihrisko a Elliott sa vrátil tesne pred koncom tréningu na side line. Čiže by sa nemalo jednať o nič závažné.  

Poďme teraz k tréningu. WR Trevor Davis opäť stratil loptu v drile na ochranu lopty. Takže tí, čo ste si prečítali môj článok z rubriky „Bart za kormidlom“, tak už chápete, prečo som Davisa ledva poslal do practice squad. No Davis neskôr zachytil perfektnú dlhú loptu od Aarona a skóroval TD. Počas drilov 1 na 1 sa darilo viacej našim WRs, než CBs. Jordy Nelson poľahky porazil Rollinsa a tak isto aj Cobb Randalla. Aaron Rodgers odohral značné množstvo snapov s 1. tímom a zrejme v zápase proti Broncos dostane k dispozícií celý polčas. WR Geronimo Allison ukázal, že dokáže naplno využívať svojich 193 cm a nádherne si naskočil na loptu od Aarona.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Packers podpísali nového WR  |  Punting  |  Gute pokračuje v skvelej robote!  |