Postrehy z Training Campu – 2. deň

Máme za sebou 2. deň TC, tak sa poďme pozrieť na to, čo sa počas tohto dňa udialo!

Kevin King poskočil

Kevin King dostal priestor v prvej defenzíve počas piatkového tréningu. Nastúpil na outside s Davonom Houseom. King je možno pripravený v tejto chvíli lepšie, než si myslíme. Quinten Rollins odohral svoje prvé snapy na slote. Brett Hundley hodil 2x interception. Prvú zachytil v slote Damarious Randall a druhú LaDarius Gunter. A aj Aaron hodil svoju prvú interception počas campu, keď jeho pass zachytil Haháč.

Trevor Davis zaujal

V júni tohto roku, náš tréner receiverov Luke Getsy predpovedal, že WR Trevor Davis zohrá výraznú úlohu v TC. Sezóna 2017 možno trvá len 2 dni, no Davis už stíha naplňovať slová Getsyho. Mike McCarthy sa vyjadril, že od Trevora očakáva veľké veci, špeciálne na returnoch. Ďalej sa vyjadril, že Trevor už dospel a odviedol skvelú robotu v posilňovni a takisto aj v zlepšení svojich ofenzívnych znalostí. V piatkovom tréningu Davis zachytil back shoulder pass od Bretta Hundleyho v end zone, keď ho neustrážil Gunter, no ťažko tu môžme cornerovi niečo vyčítať. Plus odohral hry na kick returne. Ďalší hráč, o ktorom sa McCarthy vyjadril v pozitívnom svetle bol Geronimo Allison. O Geronimovi povedal: „Geronimo je inštinktívny hráč, vie sa parádne uvolniť, má veľké rozpätie a takisto dobré chytanie. Dokáže vycítiť coverage. Samozrejme aj v posilňovni urobil kus roboty. Geronimo a Trevor sa skutočne fyzicky zlepšili.“ 

Do reči sa dostal aj Jordy Nelson a padla otázka, či Jordy bude hrať viac na slote v roku 2017. McCarthy odpovedal: „Je dôležité hráčov rotovať. Keď som Jordyho postavil na slot, tak vždy dosahoval vysoké čísla.“ Čiže pravdepodobne môžme očakávať, že na outside budú najčastejšie nastupovať Adams, Allison, Davis, alebo Dupre a Jordy sa bude voľne pohybovať po ihrisku podľa toho, kde trénersky tím uvidí najideálnejší matchup. 

Bennett nám spôsobil infarkt

Pri nekontaktnom drille skončil Martellus na zemi a nevedel sa postaviť. Na nohy ho museli dostať až spoluhráči a následne opustil tréningové ihrisko. No po pár minutách sa vrátil s tejpnutým členkom. V tréningu pokračoval ďalej a dokonca bol aj na konci Rodgersovho TD drivu.

Herb Waters sa zranil

Herb Waters mal počas offseason problémy s ramenom a opäť sa mu privodili. Toto pre Herba nie je vôbec ideálny scenár, keďže tuho bojuje o miesto v tíme. 

Tu si môžte pozrieť krátke video z tréningu našich RBs:

 

Na tréning sa prišli pozrieť aj členovia NAVY 🙂 🙂            

 

 

 

 

 

 

BONUS: Tohtoročná Family Night je už oficiálne vypredaná! 🙂

                                     

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#4 Bart za kormidlom! Nedocenený Bart  |