Postrehy z Training Campu 2018 – 13. deň

Aaron Rodgers do zápasu s Raiders pravdepodobne nezasiahne.

Vyzerá to tak že Aarona Rodgersa už túto preseason na trávniku neuvidíme. Coach Mike McCarthy doposiaľ 3. zápas využíval na to, aby dal viacej priestoru svojim starterom. V minulej sezóne hral Aaron v druhom zápase 1. drive a v treťom 2 drivy. No na základe pondelňajšieho tréningu to tentokrát tak nebude. Aaron trénoval len s náhradníkmi a v Oaklande si užije teplé počasie len spoza side lajny. Môže to byť zapríčinené aj zlým stavom trávnika na Oakland Coliseu a McCarthy tak nechce riskovať zranenia svojich kľúčových hráčov. 

Rookie WR J´Mon Moore prežíva veľmi zlé obdobie. Do training campu vstupoval vynikajúco, no momentálne má obrovské problémy s dropmi. Počas tréningu spravil niekoľko chýb. Pošmykol sa pri cute na out patterne a lopta tak skončila v rukách CB Donatella Browna. No a skorej v tréningu mu v tímovom drille lopta prekĺzla pomedzi prsty. Sám Moore sa vyjadril, že je si vedomý toho, že momentálne má zlé obdobie a nevie prečo sa to deje. No povedal, že sa z toho dostane. J´Mon sa z toho potrebuje rýchlo oklepať a nabrať späť pohodu z úvodných tréningov preseason. Inak je dosť možné, že skončí len v practice squade. 

Od začiatku training campu sa spomedzi QBs najviac zlepšil DeShone Kizer. V pondelok predviedol opäť niekoľko pekných kúskov a darilo sa mu presne nachádzať tight endov Lewisa a Kendricksa. Hodil aj jednu interception, avšak to nebola jeho chyba, keďže Moore sa pošmykol. 

Rookie punter J.K. Scott pracoval na rýchlosti svojho odkopu a jeho časy boli niekde okolo 1.35s od momentu, kedy sa snapnutá lopta dotkla jeho rúk, do momentu, kedy bola zasiahnutá nohou. No tréner nášho special teamu – Ron Zook chce, aby sa tento čas pohyboval niekde okolo 1.25s. Takisto trénoval aj puntovanie a darilo sa mu nasledujúco: Predviedol 46, 49, 65 & 45 yardové kopy s dobrým priemerným hang timom – 4.6s. 65 yardová bomba dopadla na 5 yardovú líniu a spravila len jeden skok, avšak bolo to veľmi tesne do end zone. Aj keď to síce bol touchback, tak Scottova lopta mala v čistej hodnote 70 yardov. Následne z 50 yardovej línie mal 2 punty, prvý zachytil gunner Josh Jones na 2 yardovej línií a ďalší skončil fair catchom na 9ke. 

Pred tým, než hráči vybehli na ihrisko Packers oznámili niekoľko zmien na súpiske. Podpísali dvoch RBs, LeShuna Danielsa a Bronsona Hilla. RB Akeem Judd bol zapísaný na reserve/retirement list. McCarthy povedal, že by bol rád, keby nastúpili už do zápasu proti Oakladnu Raiders. 

CB Kevin King, DL Mike Daniels, RB Aaron Jones, S Jermaine Whitehead a OLB Nick Perry sa zúčastnili tímových drilov potom, čo v predchádzajúcich tréningoch robili len tie individuálne. King a Daniels trénovali s 1. tímom a Jones s Perrym zatiaľ len v rezervnom tíme. Skvelou správou je, že OLB Nick Perry bol aktivovaný z PUP zoznamu a môže sa tak zúčastniť tréningového procesu. 

Tréningu sa nezúčastnili G Justin McCray (lýtko), RB Jamaal Williams (členok), WR Trevor Davis (hamstring), RB Devante Mays (hamstring) a WR Jake Kumerow (rameno). CB Davon House (hamstring) sa zúčastnil len tréningových drillov. 

RB Jamaal Williams sa nechal počuť, že jeho zranenie prišlo po špinavej hre hráča Steelers. Avšak zranenie členku by nemalo byť vážne, nakoľko Jamaal po tomto zákroku ešte v zápase pokračoval a zranenie bolo ohlásené až po zápase v šatni. Tu máte video a názor si urobte sami, všímajte si hráča, ktorý drží Jamaala za členok:

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *