Postrehy z Training Campu 2018 – 14. deň

Dobré správy ohľadom zranených hráčov!

V každom z posledných dvoch rokov mali Packers pred 3. zápasom preseason značné zdravotné problémy. Posledný tréning pred weekom 3 vynechalo minimálne 9 hráčov. No tento rok je situácia iná. Teraz sa tréningu nezúčastnili len traja hráči! Jediná pozícia, ktorá je značne poznačená zraneniami sú running backs, avšak na „ulici“ je oveľa ľahšie nájsť nejakého chlapa, ktorý vie behať, než chlapa, ktorý dokáže blokovať, alebo hrať v coverage. Tréningu sa tak nezúčastnili len WR Jake Kumerow (rameno), RB Devante Mays (hamstring) & WR Trevor Davis (hamstring). CB Davon House (hamstring) a RG Justin McCray (lýtok) sa zúčastnili len individuálnych drillov a tie tímové vynechali. 

QB Aaron Rodgers zahrával snapy s rezervným tímom a neustále na neho číhali rôzne blitzy. No a minimálne v dvoch prípadoch sa úplne voľný hráč z blitzu dostal ku Aaronovi ešte pred tým, ako stihol odhodiť loptu a ak by boli povolené sacky, tak by by dostal 2 kvalitné hity. Je vidno, že Mike Pettine skúša všetko možné a som nesmierne zvedavý na to, ako bude naša obrana hrať proti Bears, keďže teraz v preseason sa hrajú len tie najzákladnejšie hry a Pettine zatiaľ pred nami všetko skrýva. 

No Rodgers sa obrane aspoň trošku pomstil  keď v rohu end zone našiel G-ma Allisona a neskôr aj Jimmyho Grahama. 

Spoza sidelajny Ha Ha Clinton-Dix rozkázal safetymu Raveenovi Greenovi, ktorý bol momentálne na ihrisku, že sa nemá zo svojho miesta pohnúť ani len o centimer. Raveen ho poslúchol a nebyť dropu, tak by zachytil Hundleyho prihrávku, ktorý ho vôbec nevidel. 

Kicker Mason Crosby premenil 6/6 FGs a nadviazal tak na úspešný zápas proti Steelers. Postupne sa trafil zo vzdialenosti 33, 40, 42, 48 & 50 yardov. 

DT Mike Daniels dominoval v pass rush drille 1 vs 1 a pripísal si tri dominantné výhry proti Lane Taylorovi, Lucasovi Patrickovi a Adamovi Pankeymu.

Rookie WR Marquez Valdes-Scantling bol od svojej veľkej noci proti Titans ticho, no teraz odohral skvelý tréning. Najskôr pri situácii 3rd&10 zachytil v skoku loptu na deep post route od Aarona Rodgersa. A v zápätí zachytil ďalšiu loptu, keď porazil CB Donatella Browna a skóroval 45 yardový TD. Skvelý hod od Kizera. Svoju rýchlosť ukázal aj v red zone, keď sa výbušne na slante uvoľnil cez cornera Williamsa, no lopta, ktorá na neho smerovala bola nepresná. 

Ak sa chce rookie ILB Greer Martini prebojovať na finálnu súpisku, tak musí využívať každú situáciu vo svoj prospech. Teraz nezachytil jasnú interception, keď sa Kizer snažil zhadzovať loptu na Aarona Jonesa, no hodil ju priamo do Martiniho rúk. 

OLB Vince Biegel ostáva aj naďalej neviditeľný a pripísal si ďalší jump offside, ktorý spôsobil free play. Toto sa mu stalo v tréningoch už viacero krát.

WR J’mon Moore prišiel na ihrisko ako prvý a hneď šiel chytať lopty z JUGS mašiny. No a bol aj posledným, ktorý od nej odchádzal. 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

James Starks prepustený!  |