Postrehy z Training Campu – 9. deň

Hovorili ste si, že sme tu už dlho nemali zranenie hamstringu?! 

Ako býva v Packers zvykom, zranenia hamstringu sú pre nás každoročnou tradíciou. A tejto tradícií sme opäť neostali nič dlžní. Naša staronová akvizícia CB Davon House si pravdepodobne počas Family Night poranil hamstring a do posledného tréningu nezasiahol.  Bližšie informácie zatiaľ nemáme. Tréningu sa ďalej nezúčastnili Pearson (členok), Goodson (koleno), Biegel (noha), Sandland (noha) M. Adams (chodidlo).

Ako už bolo spomenuté vo včerajšom článku, Brett Hundley pracoval s 1. tímom, zatiaľ čo Rodgers s náhradníkmi. Brett Hundley si dobre rozumie s WR Randallom Cobbom, ktorého našiel nádhernám dlhým oblúkom, keď obrana nezvládla zone coverage, no treba pochváliť Cobba za parádne zabehnutú routu! Rodgers takisto našiel dlhou loptou raketu menom Montay Crockett, ktorého kryl Kyler Fackrell. A potom niekoľko krát pekne našiel WR DeAngela Yanceyho, ktorý odohral doposiaľ svoj najproduktívnejší tréning vo farbách Packers.

DT Dean Lowry zažil ďalší skvelý tréning, blysol sa v hre, keď zrazil pass, ktorý bol následne zachytený Ryanom.

Punter Justin Vogel puntoval proti vetru a neviedol si zrovna najlepšie. Mal 4 punty, ktoré nemerali ani 40 yardov, no všetky tri mali dobrý hang time. 2 z 9 boli nad 50 yardov a jeden meral 49 yardov. Zdá sa, že Vogelovi chýba v puntoch konzistentnosť. Raz kopne parádne a ďalší kop je slabší. Musí podávať vyrovnanejšie výkony.

Na punt returnoch pracovali Cobb, Davis a Rollins.

WR Michael Clark už je nám všetkým známy a aj hráči sú si vedomí jeho kvalít. Tak teraz si ho zobral na starosť Ha Ha Clinton-Dix. Na Clarka smerovala dlhá lopta a on ju opäť dokázal zachytiť cez Haháča, čo by znamenalo istý TD! Kto bude ďalší pán na holenie?! 😀 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jordy Nelson: Comeback Player of the Year  |  Máme nového trénera OL & linebackerov!  |