Poznáme rozpis zápasov na sezónu 2019 + informácie o tripe na zápasy NFL!

Čaká nás poriadne ťažký záver roka!

No a je to tu, dočkali sme sa! Môžme si začať plánovať naše tripy do štátov, nakoľko už poznáme rozpis zápasov na novú sezónu 2019! NFL oznámila rozpisy všetkých 32 tímov a Packers sa stretnú s tímami z divízií NFC East a AFC West a k tomu zápasy s rivalmi z NFC North. 

Na úvod si môžme všimnúť hneď niekoľko vecí. Ako je už zvykom, Packers dostali maximálny počet prime time zápasov – 5. Avšak len jeden zápas sa hrá v Sunday Night Football, a bude ním zápas na Arrowhead Stadium vo weeku 8 proti domácim Kansas City Chiefs. Budeme hrať 2 Thursday Nigh Football zápasy (obidva v prvom mesiaci sezóny – Bears & Eagles) a 2 Monday Night Football zápasy (Lions & Vikings).

Rozdelenie domácich a vonkajších zápas je vskutku zaujímavé. Počas prvých 7 zápasov sezóny odohráme hneď 5 zápasov doma a po bye weeku v 11. kole zakončíme základnú časť 6 zápasmi, z čoho len dva budú doma. To znamená, že Packers budú v decembri hrať doma len 2 zápasy a od 20. októbra len 3. Tým pádom prichádzame o výhodu Frozen Tundry, čo ma pomerne štve. 

TRIP NA NFL!

Tento rok sa chystám na trip po zápasoch NFL a kto by mal chuť a vôľu pridať sa, tak sa môže ku mne pripojiť a spolu si pozrieme hneď niekoľko zápasov! Začínam v Chicagu, kde pôjdem na zápas Packers @ Bears na historickom Soldier Fielde (5. september). Z Chicaga sa presuniem do neďalekého Clevelandu, kde pôjdem na zápas domácich Browns s Titans (8. september). Z Clevelandu sa pôjde do Cantonu, kde sa nachádza Sieň slávy NFL a tam si spravím návštevu tohto miesta plného futbalovej histórie. Odtiaľ sa presuniem do Wisconsinu, kde sa bude bývať v Madisone. Cez týždeň sa pôjdem pozrieť do Milwaukee, na historický štadión Wisconsin Badgers (Camp Randall Stadium) a samozrejme aj na trip do Green Bay, kde sa pôjde na Lambeau Field Tour, do Green Bay Packers Hall of Fame a pôjde sa aj pozrieť mesto. Následne zlatým klincom bude domáci zápas proti Vikings (15. september) a následne cesta domov (možno cez New York, kde by som pobudol nejaké 3 dni a domov, avšak to sa ešte uvidí). V talóne mám aj zopár udalostí, ktoré sú už takmer na 100% dohodnuté a keby ste išli sami, tak ich nezažijete a garantujem vám, že váš futbalový zážitok bude na parádnej úrovni! Takže ak by mal niekto záujem, kľudne ma kontaktujte a určite sa dohodneme Go Pack Go!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PREVIEW: WEEK #14 – Green Bay Packers vs Cleveland Browns  |  Tipovacia súťaž - Regular Season  |