PREVIEW: Preseason #2 – Green Bay Packers vs Washington Redskins

Po úspešnom vstupe do preseason proti Eagles nás čaká ďalší zápas, no tentokrát na cudzej pôde.

Základné informácie o zápase

Proti komu? Washington Redskins

Kedy? 20.08.2017 (noc zo soboty na nedeľu) o 01:30

Kde? FedEx Field, Maryland

Vzájomná historická bilancia:  36 zápasov (vrátane 3 v play off): 20 víťazstiev, 15 prehier, 1 remíza

Kde sa dá zápas pozerať? Gamepass, Packers TV Network

  1. http://www.nflstreaming.net/live-stream/green-bay-packers-live-stream-football-game/ 
  2. www.mamahd.com
  3. www.batmanstream.live

Predpoveď počasia: 24 ºC – slnečno

Kurzy: 

Tipsport: výhra domácich: 1.55 , remíza: 15.50, výhra hostí: 2.65 

Fortuna: výhra domácich: 1.58, remíza: 15.00, výhra hostí: 2.54 

Niké: výhra domácich: 1.60, remíza: 14.25, výhra hostí: 2.55 


Posledný vzájomný zápas 

Posledný vzájomný zápas sa odohral počas minulej sezóny vo Weeku 11. Zápas sa hral na FedEx Fielde a Redskins rozdrvili Packers pomerom 42:24! V tomto zápase zahviezdil QB Redskins Kirk Cousins, keď skompletoval 21/30 prípravok pre 375 yardov a 3 TDs. Ešte lepší výkon podal rookie RB Rob Kelly, ktorý mal na svojom konte 24 behov pre 137 yardov a 3 TDs! Pre porovnanie, štatistiku Packers v počte nabehaných yardov viedol Aaron Rodgers, keď na 3 behy nabehal 33 yardov, druhý bol James Starks, ktorý na 9 behov nabehal nesmierne slabých 25 yardov!


Zoznam zranených hráčov

Green Bay Packers

Na strane Packers pravdepodobne do zápasu nezasiahne starting RB Ty Montgomery. Do zápasu so 100% istotou nezasiahnu OLB Vince Biegel, DT Montravius Adams, CB Demetri Goodson, T Don Barclay. Na 99.99% do zápasu nenastúpia ani WR DeAngelo Yancey, WR Malachi Dupre a CB Damarious Randall. Zranení sú ešte CB Davon House, S Whitehead a TE Peck. Hráči, ktorí do zápasu nenastúpia budú oznámení hodinu pred výkopom zápasu.

 
Washington Redskins

Najväčšími stratami pre Redskins sú rookie CB Fabian Moreau, ktorý bude sezónu pravdepodobne začínať na PUP listine, TE Jordan Reed, ktorý by mal začať trénovať až budúci týždeň. Tento týždeň začali trénovať opory Redskins Jamison Crowder a Josh Doctson.

 


Čo stojí za reč a čo si treba počas zápasu všímať?

Redskins na trhu s voľnými hráčmi nespali a priviedli zopár zvučných mien. Spomeniem napríklad WR Terrelle Pryora, ktorý bude wide receiverom č. 1, alebo ILB Zacha Browna. No prišli o WR DeSeana Jacksona, WR Pierre Garcona, DE Chrisa Bakera a DE Rickyho Jean Francoisa, ktorého získali práve Green Bay Packers. Na drafte si v prvom kole vybrali podľa mňa budúcu mega star NFL DE Jonathana Allena. Spomeniem ešte napríklad OLB Ryana Andersona, od ktorého Redskins očakávajú významný prínos pre obranu. Takisto sme všetci zvedavo čakali, ako sa vyvinie situácia okolo QB Kirka Cousinsa, no a Redskins to vyriešili Franchise tagom. Zaujímavou akvizíciou je nový tréner defenzívnej lajny a to Jim Tomsula, ktorý by mal konečne zlepšiť DL Redskins. Redskins opustil ofenzívny koordinátor Sean McVay, keď odišiel robiť head coacha do LA Ramas a bol nahradený trénerom QBs Mattom Cavanaughom.

 

Bitka wide receiverov pokračuje!

 

Mike McCarthy sa bude snažiť dopriať každému jednému hráčovi nejaký ten čas na ihrisku. Určite si počas zápasu všímajte WRs Jeffa Janisa a Trevora Davisa, ktorí sa bijú o miesto v 53 člennom tíme. No nezabúdajme na mladé esá ako monštrum Michael Clark, alebo Max McCaffrey, ktorí sa veľmi intenzívne hlásia o miesto v tíme. Až nemôžem tomu veriť, akú hĺbku máme na poste WRs. Pozrite si tieto mená: Nelson, Adams, Cobb, Allison, Davis, Janis, Yancey, Dupre, Clark, McCaffrey. Poslední siedmi vymenovaní sa pobijú o potenciálne 4 miesta v tíme na regular season.

 

Mladíci zatiaľ podávajú najlepšie výkony v secondary!

CBs Davon House a Damarious Randall sú zranení, tak na ich mieste v prvom tíme trénoval Josh Hawkins. Hawkins odohral solídny zápas proti Eagles a na tento výkon bude chcieť určite nadviazať aj v zápase proti Redskins. To isté platí aj pre CB Lenzyho Pipkinsa a Lenzy bol dokonca za svoj výkon vybraný do najlepšieho tímu prvého weeku pre-season! Lenzy hráva takmer vždy na slote, odkiaľ dokáže aj efektívne blitzovať. Opačným príkladom je rookie CB Kevin King, ktorý totálne nezvládol súboje v coverage a lietalo to cez neho jedna radosť, avšak predviedol zopár pekných tackels na LOS. Počas tohto týždňa trénoval s Adamsom aj po tréningu, tak uvidíme, či si nechal od Davanteho poradiť. Zápas proti Eagles vyšiel aj safetymu Marwinovi Evansovi, ktorý si pripísal aj jednu interception. Evans vyniká hlavne v special teame a neočakávam, že by sa dostal do tímu na sezónu. Myslím si, že Josh Jones dostane viacej priestoru ako Kentrell Brice, ktorý vyhorel v zápase proti Eagles a missol takmer každý jeden tackle. Naopak Jones podal dobrý a zodpovedný výkon.

Budú quarterbackovia opäť hviezdiť?!

Očakávam, že dostatok priestoru dostane aj rookie QB Tysom Hill, ktorý predviedol nádherný touchdownový drive v posledných minútach zápasu proti Eagles. Osobne sa takisto veľmi teším na QB Joea Callahana, ktorý na mňa už počas minulej pre-season urobil obrovský dojem a v zápase proti Eagles predviedol pestrý a sebavedomý výkon. Očakáva sa, že do zápasu na pár snapov nastúpi aj Aaron Rodgers!

 

 

„Chodiaci útok“

V zápase proti Eagles sa naša hra po zemi nedala nazývať BEHOVOU, ale nazval by som ju CHODIACOU. Ani jeden RB nemal dlhší beh ako 5 yardov. Pri neúčasti Montgomery bude starterom Jamaal Williams. Ktorý bude mať tak dostatok priestoru ukázať sa. No hlavným súbojom večera bude Aaron Jones vs Devante Mays, ktorí medzi sebou bojujú o miesto v tíme na regular season.

Určite si ešte všímajte puntera Justina Vogela, ktorý podáva výborné výkony a navrátilca LS Bretta Gooda! Počas týždňa Packers pracovali na zlepšení nedostatkov zo zápasu proti Eagles, konkrétne pracovali na technike tackles a krytia lopty, tak uvidíme, či niečo natrénovali. No a hlavne nech hráči odohrajú zápas v dobrej nálade a bez zdravotnej ujmy!!!!!! Go Pack Go!


PRIPOMÍNAM, ŽE NAŠA TIPOVACIA SÚŤAŽ POKRAČUJE A TAK NEVÁHAJTE POSLAŤ SVOJE TIPY NA NÁŠ FACEBOOK! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sezóna sa pre Mongomeryho skončila.  |