PREVIEW: Preseason #4 – Los Angeles Rams vs Green Bay Packers

Dneska v noci nás čaká posledný zápas tohtoročnej preseason!

 

 

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ZÁPASE

Proti komu? Los Angeles Rams

Kedy? 1.9.2017 (noc zo štvrtku na piatok) o 01:00

Kde? Lambeau Field, Wisconsin

Vzájomná historická bilancia:  94 zápasov (vrátane 2 v postseason): 46 víťazstiev, 2 remízy, 46 prehier

Kde sa dá zápas pozerať? Gamepass, Packers TV Network

  1. http://www.nflstreaming.net/live-stream/green-bay-packers-live-stream-football-game/ 
  2. www.mamahd.com
  3. www.batmanstream.live

Predpoveď počasia: 17 ºC – slnečno

Kurzy: 

Tipsportvýhra domácich: 1.65, remíza: 15.50, výhra hostí: 2.40

Fortuna: výhra domácich: 1.58, remíza: 15.00, výhra hostí: 2.54

Niké: výhra domácich: 1.60, remíza: 16.30, výhra hostí: 2.50


POSLEDNÝ VZÁJOMNÝ ZÁPAS

Posledný vzájomný zápas sa odohral 11.10. 2015 v Green Bay. Zápas skončil výsledkom 24-10 v prospech Packers. V tomto zápase sme skórovali hlavne z big plays. Najprv Montgomery zachytil 31 yardový pass od Aarona, neskôr Quinten Rollins si pripísal 45 yardovú pick six a všetko zavŕšil Rodgers 65 yardovým TD passom na Jamesa Jonesa. V tomto zápase si Aaron pripísal aj 2 interceptions a jeden stratený fumble. 


ZOZNAM ZRANENÝCH HRÁČOV

S Ha Ha Clinton-Dix (koleno), S Jermaine Whitehead (bedro), CB Demetri Goodson (koleno), OLB Vince Biegel (noha), OLB Clay Matthews (trieslo), OLB Nicke Perry (členok), ILB Jordan Tripp (otras mozgu), G/C Don Barclay (členok), RT Bryan Bulaga (členok), DT Montravius Adamas (noha), OLB Jayrone Elliott (chrbát), CB Davon House (hamstring), DT Dean Lowry (koleno).


Čo stojí za reč a čo si treba počas zápasu všímať?

V tomto zápase dostanú príležitosť hlavne náhradníci, ktorí majú poslednú šancu sa ukázať trénerom pred prepúšťaním! Zhrniem to len tak na rýchlo, lebo v podstate v každom zápase pre-season ide o to isté a iba by som sa opakoval 🙂 …(Ak chcete bližšie informácie o pozičných súbojoch a podobne, tak v minulých preview to máte podrobnejšie rozobraté). 

Kto sa dostane do tímu spomedzi WRs? McCaffrey, Clark, Dupre, Yancey, Davis, alebo Janis? Kto bude náhradným QB? Callahan, alebo Hill? Očakávam, že obidvaja dostanú nejaký ten čas na ihrisku. Dokáže Fackrell prekročiť svoj tieň? Zatiaľ predvádza veľmi slabé výkony a potrebujeme, aby sa prebral. Predvedie Marwin Evas ďalší skvelý výkon? Kto sa preberie z našej náhradnej OL? Amichia, Murphy, alebo dokonca Spriggs? Na tieto otázky nájdeme odpoveď v dnešnom zápase! Go Pack Go!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Postrehy z Training Campu - 7. deň  |