PREVIEW: WEEK #3 – Cincinnati Bengals vs Green Bay Packers

Preberieme sa proti Bengals?!

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ZÁPASE

Proti komu? Cincinnati Bengals

Kedy? 24.9. 2017 o 22:25 (noc z nedele na pondelok)

Kde? Lambeau Field, Wisconsin

Vzájomná historická bilancia: 12 zápasov: 5 výhier, 7 prehier

Kde sa dá zápas pozerať? Gamepass,

  1. http://www.nflstreaming.net/live-stream/green-bay-packers-live-stream-football-game/ 
  2. www.mamahd.com
  3. www.batmanstream.live

Predpoveď počasia: 27°C – väčšinou slnečno

Kurzy: 

Tipsport: výhra domácich: 1.27, remíza: 15.00, výhra hostí: 4.84

Fortuna: výhra domácich: 1,28 remíza: 16.00, výhra hostí: 4.54

Niké: výhra domácich: 1.31remíza: 18,57, výhra hostí: 3.98


POSLEDNÝ VZÁJOMNÝ ZÁPAS

Naposledy sa tieto 2 družstvá stretli 22.9.2013, zhodou náhodu takisto vo weeku 3 ako teraz. Bengals nás porazili v tomto zápase 30:34 a to hlavne kvôli comebacku v 4. štvrtine, keď najprv TD skóroval Marvin Jones, no kick bol zblokovaný a neskôr Terence Newman, ktorý doniesol do end zone 58 yardový fumble. Aaron odohral veľmi zlý zápas, keď skompletoval 26/43 prihrávok pre 244 yardov, 1 TD a 2 íčka. Najlepší výkon podal z nášho tímu RB Franklin, ktorý mal 13 behov pre 103 yardov a 1 TD a plus k tomu zachytil 3 prihrávky pre 23 yardov. V zápase predviedol aj jeden nádherný 51 yardový beh.


ZOZNAM ZRANENÝCH HRÁČOV


ČO STOJÍ ZA REČ A ČO SI TREBA POČAS ZÁPASU VŠÍMAŤ?

OVERÍ SA REÁLNA SILA OBRANY BENGALS

Skupina hráčov okolo defenzívneho koordinátora doposiaľ povolila v 2 zápasoch dokopy len 33 bodov a 10 z nich bolo priamo prepojených s turnovermi. Obrana Bengals je zatiaľ 7. v celej NFL v najmenšom počte obdržaných bodov a 5. v yardoch. Avšak Ravens a Texans (pri všetkej úcte) nie sú to najlepšie v útoku, čo trávniky NFL ponúkajú. Joe Flacco vyzerá tak, že nedokáže hodiť dlhší pass ako 15 yardov, rookie QB, ktorý nastúpil do 1. zápasu a plus k tomu obidva tímy majú otrasnú OL, čiže nevieme s určitosťou povedať, či je obrana Bengals naozaj taká pevná ako pôsobí. Avšak 3 hodiny na Lambeau Fielde proti Rodgersovi ju podľa mňa dostatočne preveria. Aj DE Carlos Dunlap hovorí, že ak dokážete udržať Rodgersa na uzde, ktorý dokáže hádzať loptu z každého uhlu, rolovať do strán, scrambleovať, hádzať Hail Mary, tak o vašej sile nemôže nikto pochybovať. Vo vzduchu zatiaľ inkasovali priemerne 104.5 yardov na zápas, ale obdive najdôležitejšie hry, ktoré rozhodli o víťazovi zápasu prišli po big plays a obidve boli z 3&long. Prvá bola 48 yardová prihrávka Flacca proti blitzu na Jeremyho Maclina a druhá hra bol 49 yardový scramble od DeShauna Watsona. A ako všetci dobre viete, Aaron dokáže takéto diery v obrane pohodlne nájsť a nemusí to byť len jedna za zápas ako v daných prípadoch. Bengals vedú aj ďalšiu štatistiku a to v počte behov proti jednému tímu. Priemer NFL je 61% pass a 39% run. Proti Bengals sú tieto čísla v tejto sezóne nasledujúce: 63% run a 37% pass.


AKO BUDE VYZERAŤ NAŠA SECONDARY?

House s najväčšou pravdepodobnosť nebude k dispozícií a tak na jeho miesto nastúpi Kevin King. V zápase Davona na outside nahradil Randall a nie Rollins. A na miesto Randalla prišiel na outside práve King. Rollins ostal hrať na slote. Čiže po 2 weekoch môžme súdiť, že Packers nepovažujú Rollinsa za adekvátnu náhradu na outside. Takisto ani Brice pravdepodobne nenastúpi do zápasu a jeho miesto by mal zabrať Josh Jones ako tomu bolo v zápase proti Falcons. Avšak je Jones na toto pripravený? Morgan Burnett je už zvyknutý hrať po boku Dixa, avšak v nitro package hrá na poste MLB. A práve výmena Jonesa na nitro LB a Burnetta na SS by mohla byť pre nás najvhodnejšia. Josh je väčší, silnejší, rýchlejší a s hraním v boxe má dostatok skúsenosti, keďže v N.C. State tu nastupoval veľmi často. Na záver pripomeniem, že práve toto by mohol byť zápas, ktorý posunie Kinga na post cornera č.1. Proti Juliovi si viedol dobre, ak to zopakuje proti A.J. Greenovi, tak to podľa mňa dokáže proti každému receiverovi v lige. Takisto je tu šanca aj pre Hawkinsa (na slote), alebo Pipkinsa. Proti veľmi slabému útoku (doposiaľ), ktorý má však stále veľa talentu, je to dobrá šanca otestovať si ich a vyskúšať rôzne varianty v secondary. Za Bengals nebude môcť nastúpiť ich veľmi dôležitý hráč – TE Tyler Eifert, čo by nám mohlo trošku uľahčiť prácu. Avšak majú nového ofenzívneho koordinátora a určite ukážu niečo nové a práve my to ako 1. otestujeme.


ČO S NAŠOU OL?

Bulaga je späť v tréningu, ale zatiaľ len v pozičných driloch a s tímom sa tréningu ešte nezúčastnil. Jeho účasť v zápase je otázna a Bakhtiari má problémy s hamstringom. Tréningov sa doposiaľ nezúčastnil. Spriggs už podľa mňa dokonca sezóny neuvidí trávnik. Tak snáď na sebe zapracuje a zlepší sa po fyzickej stránke, presne to, čo urobil Bakhtiari pred 2 rokmi, keď nabral obrovskú silu a pozrime sa ako to skončilo. Atletickosť tam je, ešte aj tá sila a mohlo by to byť okej. Takže sa musíme spoliehať na Murpyho a McCraya (možno Barclayho, ktorý hrá na guardoch a centrovi a to isté Pankey) na pozícií OT. Murphy a McCray pre mňa neboli príčinou prehry proti Falcons a dúfam, že sa budú zlepšovať.


BROOKS NAMIESTO PERRYHO

Perry musel podstúpiť operáciu a na jeho miesto by sa mal postaviť práve Ahmad Brooks. Brooks mal menší problém s otrasom mozgu, ale už je v pohode a pripravený hrať. A podľa mňa Brooks je oveľa lepším záskokom ako Fackrell. Daniels takisto nebude môcť pravdepodobne nastúpiť. Keď si zoberieme našu čelnú trojku Dial-Clark-Lowry sú excelentní proti behu, avšak bez Danielsa tam neexistuje pass rush. Danielsa sa v súboji 1 na 1 udržať nedá, je jedno kto ho stráží, treba ho zdvojovať a z toho ťažia ostatní hráči v našej DL. Čiže očakávam veľké množstvo blitzov od cornerov zo slotu na podporu, presne ako tomu bolo v tréningovom campe. Celkovo si myslím, že Bengals budú behať veľmi málo. Otázny je štart aj Cobba. 


ANDY DALTON HRÁ MIZERNE

Ryšavý QB zatiaľ nedokázal v tejto sezóne nič. Dalton hádže loptu príliš vysoko, alebo nízko, totálne mimo receiverov a je jedno či je pod tlakom, alebo má kapsu čistú ako Plitvické jazerá. Jeho passer rating je úžasne nízky – 33.9. Dokonca vlastní fanúšikovia vykrikujú, aby tím priviedol Kaepernicka. Daltonovi nepomáha ani to, že Bengals v lete nechali odísť dvoch skvelých ofenzívnych linemanov a to LT Andrewa Whitwortha a RG Kevina Zeiltera. Dokopy bol v 2 zápasoch sackovaný hneď 8x. Neschopnosť Daltona by sme mohli využiť v náš prospech a to tak, že ak vyhráme los, tak poďme ako 1. na loptu, skórujme a dostaňme ho pod tlak a nech musí doháňať. 


VYHNÚŤ SA CHYBÁM

Packers urobili hneď niekoľko závažných chýb v prvých dvoch zápasoch sezóny. Kopec dropnutých passov a hlavne flagov. Aaron v minulej sezóne hodil len 7 interceptions. A tento rok už má na svojom konte 2. Celkovo prišiel o loptu už 3x (ešte aj fumble proti Atlante vrátený do TD). Bennett dropuje lopty až moc a nevie sa dostať do rytmu. Snáď sa už podobných zbytočností ako v predchádzajúcich zápasoch vyvarujeme. Go Pack Go!


Na záver vám chcem pripomenúť, aby ste nezabudli poslať svoje tipy do súťaže! ? 

One thought on “PREVIEW: WEEK #3 – Cincinnati Bengals vs Green Bay Packers

  • 25 septembra, 2017 at 18:46
    Permalink

    Zdravím ? Nevíte prosím, kde bych mohl stáhnout zápasy Green Bay? Stream nestíhám a rád bych si to druhý den někde stáhl a podíval se na to ?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *