PREVIEW: WEEK #12 – Green Bay Packers vs Pittsburgh Steelers

Je tu vôbec nejaká nádej k víťazstvu nad Steelers?

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O ZÁPASE

Proti komu? Pittsburgh Steelers

Kedy? 27.11. 2017 o 02:30

Kde? Heinz Field, Pennsylvania

Vzájomná historická bilancia: 34 zápasov (vrátane 1 v postseason): 19 výhier, 14 prehier

Kde sa dá zápas pozerať? 

Gamepass

  1. http://www.nflstreaming.net/live-stream/green-bay-packers-live-stream-football-game/ 
  2. www.mamahd.com
  3. www.batmanstream.live

Predpoveď počasia: 3ºC 

Kurzy: 

Tipsport: výhra domácich: 1.12, remíza: 18.50, výhra hostí: 8.80

Fortuna: výhra domácich: 1.12, remíza: 20.00, výhra hostí: 8.27

Niké: výhra domácich: 1.14, remíza: 19.31, výhra hostí: 6.79


POSLEDNÝ VZÁJOMNÝ ZÁPAS

Posledný vzájomný zápas sa odohral 22.12. 2013 na zasneženom Lambeau Fielde. Steelers tento zápas vyhrali 38:31. Highlightom tohto zápasu bol určite zablokovaný FG, no Steelers sa svojou nemotornosťou pripravili o loptu. Packers túto situáciu využili a Eddie Lacy si pripísal 2 yardový TD beh. Na poste QB v tomto zápase nastúpil Matt Flynn a tento zápas mu úplne nevyšiel podľa predstáv, keď si pripísal aj jednu pick six. Packers držala nad vodou behová hra. Lacy si pripísal 15 behov pre 84 yardov a 2 TDs, James Starks mal 10 behov pre 47 yardov a FB John Kuhn pridal 3 behy pre 12 yardov a 1 TD.


ZOZNAM ZRANENÝCH HRÁČOV


ČO STOJÍ ZA REČ A ČO BUDE KĽÚČOM K ÚSPECHU?

JE ČAS DAŤ ŠANCU CALLAHANOVI

Odkedy Brett Hundley prebral kormidlo Packers, tak bol otrasný. Za 6 zápasov skompletoval 96/185 passov pre 940 yardov, 2 TDs a 7 INTs. Jeho passer rating je 63.1, čo je najhorší rating v lige. Tento týždeň to nebude žiadne prekvapenie, ak bude Hundley pokračovať v otrasných výkonoch. Aj napriek tomu, že náš tím ma pod Hundleym priemer 14 bodov na zápas, tak Mike McCarthy si za svojím QB stojí. Opäť hovorí tie isté slová dookola. „Brett Hundley je náš starter a verím v neho.“ Očakávam ďalšie trápenie v útoku proti jednej z najlepších pass defenses v NFL a po tomto zápase by mali Packers seriózne zvažovať možnosť nasadenia Joe Callahana. 


DOKÁŽEME ZASTAVIŤ ÚTOK STEELERS?

Obrana Green Bay predviedla niekoľko stopiek minulý týždeň proti Ravens, ale tento týždeň to už bude iný level. Na naše šťastie, do zápasu by už mal zasiahnuť aj SS Morgan Burnett, CB Kevin King aj napriek problémom s ramenom vo štvrtok a piatok trénoval naplno. OLB Clay Matthews je písaný ako otázny, lebo si v minulom zápase poranil trieslo. No aj napriek tomu, že na ihrisku bude Burnett a možno aj King, tak neverím tomu, že naša obrana má dostatočnú kvalitu na to, aby zastavila útok vedený Big Benom. Antonio Brown je jeden z najlepších receiverov v lige a v našom tíme nevidím cornera, ktorý by ho momentálne vedel čo i len pribrzdiť. Vychádzajúca hviezda JuJu Smith-Schuster do zápasu nezasiahne, no Steelers aj tak majú Martavisa Bryanta. A o Bellovi asi hovoriť ani nemusím. Big Benovi sa proti nám darí. V dvoch zápasoch v regular season dokopy nahádzal 670 yardov, 5 TDs a 1 INT. Zároveň obidva zápasy skončili víťazstvom Steelers. Keď Packers cestovali posledný krát na Heinz Field v roku 2009, tak Roethlisberger pokoril hranicu 500 passových yardov. Avšak najdôležitejší duel so Steelers Packers ovládli, keď ich porazili v Super Bowle XLV. Jediná šanca ako vyhrať bude udržať skóre extrémne nízko. No dokázať to proti ligovým lídrom v počte nabehaných a nachytaných yardoch bude „maličký“ problém. Možno by nám pomohlo, keby obrana skóroval nejaký ten TD. Ben už v tejto sezóne nahádzal 10 INT, čo je 4. najvyššie číslo v NFL, avšak 5 z nich prišlo v jednom zápase. Ak chceme tento zápas vyhrať, tak sa niečo musí vo vesmíre výrazne pokaziť. 


VŠETKY OČI NA OLBs

Packers budú po 1x čeliť bývalému hráčovi Badgers a Wisconsinskému rodákovi T.J. Wattovi. No takisto všetky oči budú aj na Kylerovi Fackrellovi a na ďalšom Badgerovi Vincovi Biegelovi. Fackrell proti Ravens odohral svoj najlepší zápas v NFL odkedy bol draftovaný a Vince dostane pravdepodobne viacej priestoru kvôli zraneniu Matthewsa. Osobne dúfam a pevne verím, že Vince nám všetkým ukáže, že oplakávať Watta nemusíme a prišiel čas Biegela! 


AKO BUDE VYZERAŤ NÁŠ BEHOVÝ ÚTOK?

Minulý week proti Ravens to nebola žiadna sláva. Celkovo sme mali 75 behov pre 25 yardov. Jamaal Williams nabehal 75 yardov a Devante Mays pridal 2 fumbly z 3 behov. Celkovo bola jeho bilancia -1 nabehaný yard. Williams bude pravdepodobne starterom keďže Monty má stále problémy s rebrami a jeho účasť v zápase je pochybná. Steelers v tejto sezóne doposiaľ prehrali len 2 zápasy a v každom z týchto dvoch zápasov povolili +200 nabehaných yardov. 


Tento zápas nejako extra rozoberať nejdem, lebo nie je čo a myslím si, že je to aj zbytočné. Nevidím jediný aspekt hry, kde by sme mohli Steelers prehrať. Treba si otvorene priznať, že bez Aarona a v momentálnej „forme“ potrebujeme, aby sa z Hundleyho stal Superman, obrana získala tak 5 turnoverov a Jamaal nabehal +200 yardov. Bude to ťažká a dlhá noc pre najvernejších fanúšikov tímu z Green Bay, no v kútiku duše treba veriť. Pripomeniem rok 2010, keď sa nám takmer s Mattom Flynnom podarilo poraziť New England Patriots. Naša obrana povolila Patriotom celkovo len 249 yardov. Dominovali sme na lopte, keď čas držania bol 40:48, nabehali sme 143 yardov, získali 26 1. downov a skompletovali 11 3. downov. Flynn nahádzal 3 TDs, vrátane 66 yardového TD passu Na Jamesa Jonesa. No pick six a šťastný kickoff return nás pripravili o obrovské prekvapenie kola. Go Pack Go!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nové informácie ohľadom zdravotného stavu Aarona Rodgersa!  |  #3 Čo je nové v Titletowne?  |