Pribudol nám aj running back!

53 členný tím je tak opäť kompletný!

Z 53 členného tímu bol prepustený CB Herb Waters a WR Jake Kumerow bol umiestnený do injured reserve. Otvorili sa nám tak 2 miesta a Gute ich zaplnil ILB Korey Toomerom a ďalším running backom – Dariusom Jacksonom!

Darius Jackson je 24 ročný running back, ktorý meria 183 cm a váži 103 kg. Svoju univerzitnú kariéru odohral za Eastern Michigan. Vo svojej seniorskej sezóne sa stal starterom a zažil prelomový rok. Celkovo mal 208 behov pre 1,078 yardov (5.2 yardov na beh), skóroval 14 behových TD a plus k tomu si pripísal 21 zachytených prihrávok pre 201 yardov a 2 TDs. Celkovo tak skóroval 16 TDs, čo je školský rekord. Na Combine si na 40 yardov pripísal čas 4.40 s, 3-cone drill zvládol za 6.87 s, do výšky vyskočil 1.04 m, do diaľky 3.38 m a na bench si pripísal 20 opakovaní. Do NFL bol draftovaný v roku 2016, v 6. kole, celkovo 216. a vybrali si ho Dallas Cowboys. O rok neskôr už bol v Clevelande Browns, kde strávil sezónu v injured reserve kvôli zranenému kolenu. Následne bol prepustený a opäť sa vrátil do Dallasu. Darius Jackson bol v practice squade Dallasu Cowboys, avšak pravidlá NFL umožňujú tímom zapísať si cudzích hráčov z practice squad do aktívneho 53 členného tímu. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Brian Gutekunst to rozbalil - do Green Bay priviedol 4 posily a povedal zbohom bývalému picku v prvom kole!  |  Spoznali sme meno nového ofenzívneho koordinátora!  |