Smutná správa z Green Bay.

Training Camp sa nám len pomaličky rozbieha a už tu máme jednu pomerne smutnú správu!


WR Michael Clark sa rozhodol, že už ďalej s futbalom pokračovať nebude a ukončil kariéru. Pripomínam, že má stále len 22 rokov a tonu potenciálu. No žiaľ sa rozhodol vo svojom futbalovom príbehu už nepokračovať. Neostáva mi nič iné, len mu zaželať veľa šťastia do mimo futbalového života. Ďakujeme Michael!

Clark tak bol zapísaný na reserve/Did not report list a takisto sa na tomto zozname ocitol aj rookie OL Cole Madison, údajne z osobných dôvodov a momentálne nie je isté, kedy sa pripojí ku zvyšku tímu.

Ďalej Rob Demovsky informuje, že Nick Perry (členok) a Bryan Bulaga (koleno) budú počas Training Campu na PUP listine, avšak očakáva sa, že Perry by mal byť na prvý zápas proti Bears ready. Ak obidvaja ostanú na PUP listine aj v úvode sezóny, tak tam budú musieť zotrvať minimálne 6 weekov. Čo v našej reči znamená, že budú musieť vynechať úvodných 6 zápasov riadnej sezóny. Ako Nick Perry ma už začína poriadne hnevať. Ešte neodohral ani jednu celú sezónu a má brutálny plat. Takisto jeho výkony nie sú nijako oslňujúce. Jeden zápas odohrá vynikajúco a potom pol sezóny behá po ihrisku ako splašená ovca. Osobne som toho názoru, že keby nebol práve OLB, tak by túto offseason neprežil a bol by cutnutý, pravdepodobne aj Matthews.

Tým pádom, že na DNP listine sa nám objavili 2 mená, tak Packers museli tím doplniť o 2 nových hráčov. Na 90 člennú súpisku boli dopísaní dvaja WRs Adonis Jennings a Kyle Lewis.

Jennings meria 188 cm a váži 92 kg. Jennings sa v júni zúčastnil nášho mini campu ako hráč na skúšku. Svoju freshman sezónu odohral za Pittsburgh a zvyšné 3 roky hral za Temple. Za Owls odohral 41 zápasov, v ktorých si pripísal 83 zachytených prihrávok pre 1,362 yardov (16.4 priemer) a 3 TDs. V Packers bude nosiť dres s číslom 13.

Lewis meria 180 cm a váži 92 kg. Je to rookie z Cal Poly a časť tejto offseason strávil s Detroitom Lions. Počas svojej univerzitnej kariéry nastupoval ako RB, ale aj ako WR. Celkovo si pripísal 1,163 nabehaných yardov na 150 behov (7,8 priemer) a 13 TDs. Zároveň nachytal 61 prihrávok pre 1,079 yardov (20,8 priemer) a 12 TDs. V Packers bude obliekať dres s číslom 1.

One thought on “Smutná správa z Green Bay.

 • 26 júla, 2018 at 12:17
  Permalink

  Michael Clark ma mrzí, neviem čo stálo za jeho rozhodnutím, ale ja som sa na neho v novej sezóne veľmi tešil.
  Dúfam že Cole Madison sa rýchlo nahlási do training campu a bude zarezávať. Rodinné dôvody ho snáď nepripravia a časť sezóny.
  Zaujímali by ma detaily, ak budeš niečo mať, sem s tým, rád si to prečítam.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Salary Cap  |