Súkromný chat Barta s Rolom o drafte!

Keďže má draft niekoľko scenárov, uvažovali sme ako ich opísať. Napokon som dostal nápad spoločného četu s Bartom ? 

Rolo: Nazdar Bart. Tak čo, pripravený si na dnešnú noc? 

Bart: Serus, serus! No jasné, s kuriérom z Borsalina (pizzeria) som už dohodnutý a zo päť Urpínov sa mi už chladí v chladničke.

Rolo: Paráda. Len to neprežeň. Pocity máš aké? Obavy kúsok nie sú? ?

Bart: No neprehnať to bude ťažké, keďže ešte pred draftom idem na námestie oslavovať náš titul (kto by nevedel, ISKRA MAJSTROM JE!!!! VŠETCI SPIEVAME, ISKRA MAJSTROM JE, OLÉÉÉ, OLÉÉÉ, OLÉÉÉÉÉÉ!! ) čiže snáď do Draftu sa stíham dostaviť ?.. Ale späť k Draftu… Posledné správy hovoria o reálnom záujme Packers sa posunúť nahor, čiže iskierka (symbolicky) nádeje vo mne začala svietiť ?

Rolo: No to aj vo mne. Snáď to neostane len pri rečiach. Na 14tke by mohla zvýšiť kvalita, no trade up. To je to čo chcem aj ja. Ak tak, s kým by si menil?

Bart: Verím, že Raiders na 10ke by boli skvelým kandidátom… Ak pred nami pôjdu 4 QBs, Barkley, Nelson, Chubb, tak na 10ke nám ostane určite niekto ako Ward, Smith, Edmunds alebo Fitz. Získali playmakera do našej obrany.

Rolo: To by šlo. Presne to chceme a potrebujeme. Niekoho, kto sa stane okamžitý prínosom a vodcom secondary. Teda je jedno koho z tých čo si vymenoval?

Bart: Ako môj najväčší obľúbenec na tomto drafte je Smith, čiže keby to bol on, tak by som hneď vyplňoval objednávku na jeho dres. Fitz by bol skvelý do secondary. Typologicky hráč ako Micah Hyde a.k.a švajčiarsky nožík… Ale uvažoval som aj nad tradom dole, kde by mohol ostať môj ďalší obľúbenec Harold Landry. Plus by sme k tomu získali ďalšie 2. kolo k dobru… Čo ty na to? 

Rolo: Trade nadol. O tom sme sa neraz bavili. Len tam sa bojím, žeby nám to mohlo zase prejsť pomedzi prsty. Ja by som zariskoval a išiel nahor. Treba nám hráča, ktorý je pripravený stať sa playmakerom. Ja by som bral Smitha. Ak by teda bol na tej desiatke. Mame najviac pickov. Browns sú na štvorke. Je to až moc veľký výmysel mojej hlavy? ?

Bart: Fuh, no s Browns… Ja ti neviem… To by nás stálo príliš veľa a osobne nechcem aby sme budúcnosť Packers stavali na jednom hráčovi, čo by bol Chubb pravdepobne.

Rolo: Tak čo teda navrhuješ?

Bart: No ak nám nikto zo spomenutých neostane a ak má Gute gule, tak nech spraví ten trade nadol. Pozrime sa na tímy pod nami. Cards Landryho nezoberú, takisto Ravens a Chargers tiež nie, keďže je tam Ingram a Joey. Na 18ke sú Seahawks, tam vidím Davenporta alebo cornera, Cowboys a Lions si myslím, že tiež nie… Bengals pôjdu od OL. S Bills sa môže stať všetko, Patriots zoberú Landryho. No a Panthers sú zaujímavé meno… Hľadajú WR a Ridley už pre nich pravdepodobne neostane. Čo tak sa presunúť na našu 14ku a uchmatnúť Cards Ridleyho? V druhom kole majú 2 picky, čiže by to s nimi šlo. My na ich 24ke zoberieme Sama Hubbarda, v druhom kole začneme CB Carltonom Davisom (môj najobľúbenejší corner na tohtoročnom Drafte) a máme šancu brat WR alebo do OL.

Rolo: Tak dáva to zmysel. Ja si ale myslím, že Cards pôjdu nahor, dokonca do prvej desiatky, ale po Roosena. Ak budeme meniť nadol, tak teda Panthers. Nahor by som skúsil prehovoriť Tampu. Tá asi bude brať O-line, to im aj zvýši.

Bart: No práveže ja som úplne iného názoru s Cards. Myslím si, že túto sezónu si pôjdu po poslednú jazdu s Larrym. Podpísali Bradforda na jeden rok za poriadne prachy a Rossen by im v tejto jazde nijako nepomohol (ak by sa nestalo niečo (ne)predvídané s Bradfordom)… Verím, že pôjdu po hráčovi, ktorý bude okamžitým prínosom a dopomôže Larrymu ukončiť kariéru tak, ako by si aj zaslúžil.

Rolo: A tá Tampa?

Bart: Nelson im na 14ke neostane, ale ak sa im moc páči McGlinchey, tak by mohli k tomu pristúpiť.

Rolo: Práve naňho myslím. Každopádne to bude veľmi zaujímavé. Nielen z našej strany, ale celkovo. Ten draft má toľko možných scenárov. Všetko to môžu odpáliť už Browns.

Bart: Veru, že môžu. A za nimi hneď Giants. Colts to môžu tiež poriadne zamiešať.. Každopádne si želám 4 QB do TOP 10, aby sa nám na tej 14ke čosi ušlo.

Rolo: Aj pôjdu. Tie tímy, ktoré potrebujú QB poznáme. Určite štyria pôjdu.

Bart: A ešte niekto by mohol prekvapiť a pred nami zobrať aj Jacksona, to by hralo len a len pre nás.

Rolo: No to áno. Čo myslíš, zoberú Giants na dvojke Barkleyho?

Bart: Veľmi reálne, takisto aj Chubb tam môže ísť… Osobne sa teším na pick Bears, tí by mohli aj teraz niečo vymyslieť ako minulý rok… O 2ej ráno som sa tak dobre nenasmial už dlho ??

Rolo: Bears nebudú brat ofenzívu. Tam pôjde o to, do akej miery veria svojej defenzíve. Jedno je jasné, aspoň pre mňa . Ak im ostane Nelson, berú jeho.

Bart: Tiež som toho názoru.

Rolo: A čo tie ďalšie kolá? Máme 12 pickov, najviac spomedzi všetkých tímov. Čítal som tvoj mock, no dajme si ruku na srdce, ťažko trafíme nejaké meno. Ešte v druhom a treťom kole sa to nejako dá odhadnúť, ale neskôr… Každopádne treba TE, WR. Určite aj depth do secondary a O-line.

Bart: Minulý rok sa mi podarilo trafiť len Williamsa ?… Druhé kolo bude záležať od prvého. Ak v prvom pôde pass rush, v druhom pôjde corner alebo opačne. Iný scenár tam nevidím, pokiaľ nepríde ku žiadnemu tradu. Netajím svoje sympatie ku trom hráčom Badgers – Troy, Jack a Nick a rád by som ich u nás uvidel… Troy spraví všetko čo od neho tréner chce, vynikajúci tight end s Green & Gold srdcom. Ako som hovoril, Jack je pre mňa čierny kôň draftu a takýto typ hráča by sa nám hodil aj do šatne. Je to líder. Prvé a druhé kolo nám napovie, čo ma Gute zalubom, takto sa to tazko odhaduje a zrejme len on vie, čo chce spraviť.

Rolo: Dúfajme, že vie? Verím, že zajtra budeme hodnotiť dobre zvládnuté prvé kolo. Tak si to uži ✌

Bart: Takisto pevne verím, že áno a nebudem o šiestej ráno písať, čo sme to zasa vyparatili ? aj ty si to uži a bez okusaných nechtov ?

Rolo: Haha. Diky. Tak teda v noci píšeme ? Zatiaľ čau.

Bart: Jop, jasne ? čau

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP 30 momentov v histórii Green Bay Packers  |