Tipovačka na sezónu 2018!

Aj v sezóne 2018 vám prinášame tipovačku o hodnotné ceny!

Máme tu novú sezónu a pokračujeme v tom, čo sme rozbehli už minulý rok! Aj tento rok vám prinášame tipovačku, v ktorej máte možnosť vyhrať nejaké pekné hodnotné ceny. Tento rok sme si pre vás prichystali hneď 3 ceny!

1. cena:

Miniprilba Green Bay Packers s autentickým podpisom legendárneho quarterbacka Green Bay Packers a člena Siene Slávy NFL – Bretta Favreho!

2. cena:

Kľúčenka, ktorá symbolizuje našich 100 sezón v NFL!

3. cena:

Samolepky a nejaké drobnosti s motívom Green Bay Packers!

KONCEPT SÚTAŽE

Spôsob tipovania je nezmenený a pokračujeme vo vzore z minulej sezóny. Súťaž trvá celú sezónu, plus prípadné play off zápasy. Detaily, ako to všetko funguje nájdete na tomto odkaze: !!!KLIKAJ TU!!!

Avšak zmenil sa spôsob, akým sa jednotlivé tipy zasielajú. Prvou zmenou je prihlásenie sa do sútaže. Minulý rok som mal problémy s tým, že každý week niekto pribudol a mená s výsledkami som nemal zoradené podľa abecedy a trvalo mi dlho, kým som v tej tabuľke daného súťažiaceho našiel. Tak tento rok to spravím nasledujúco. Kto sa chce zapojiť do našej tipovačky, tak má čas do 10.9. 2018, 02h.19min.59sekúnd. Do tohto času je potrebné zaslať email. Do PREDMETU zadajte pojem REGISTRÁCIA. No a do OBSAHU SPRÁVY zadajte VAŠE MENO A PRIEZVISKO. Správne vyplnený email zašlite na: packers.sutaz2018@gmail.com 

Kto do vyššie stanoveného termínu nepošle email, tak prichádza o možnosť zúčastniť sa našej tipovačky!!

Druhou zmenou je, že minulý rok sa tipy posielali do správ na facebooku, čo nebolo najšťastnejšie riešenie, nakoľko sme mali milión správ a bolo to brutálne neprehľadné. Preto som teraz vytvoril email, na ktorý sa tipy budú zasielať. Názorná ukážka ako má vyzerať správne zaslaný email:

PREDMET: WEEK 1 vs Bears – Sem zadáte číslo weeku a tím, proti ktorému v danom weeku hráme.

OBSAH SPRÁVY: Obsah správy bude vyzerať nasledujúco – VAŠE MENO A PRIEZVISKO (napr. Bart Starr) a tipy k jednotlivým ukazovateľom:

POČET BODOV: napr. 42

PASSOVÉ TDs: napr. 4

INTERCEPTIONS: napr. 2

SACKS: napr. 4

FIELD GOALS: napr. 3

SPRÁVNE vyplnený email následne zaslať na: packers.sutaz2018@gmail.com

Presne takto má vyzerať správne zaslaný email so svojimi tipmi. Dávajte si na to prosím vás pozor. Je to pre moje, ale aj vaše dobro. No a pokiaľ nevieš ako máš tipovať, tak sa vráť na začiatok tohto článku, kde máš odkaz na vysvetlivky, alebo ich nájdeš v menu na našej stránke. Prejdi kurzorom myši na súťaž a zvoľ podstránku VYSVETLIVKY!

Držím palce! PS: Nezabudnite, dneska o 21:00 registrácia do Fantasy!

3 thoughts on “Tipovačka na sezónu 2018!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od krájania šunky až do Packers  |  Hodnotenie hráčov za sezónu 2017 - Outside linebackers  |