Vyhlásenie víťaza súťaže!

Kto vyhral mini prilbu podpísanú Brettom Favrem?!

Sezóna 2017 je za nami a tým pádom aj naša tipovačka. Do súťaže sa zapojilo celkovo 53 ľudí a z tohto počtu bolo cca 25 aktívnych až do konca. Prvé 3. miesta vyzerajú nasledujúco:

 1. miesto: Michal Spokojný – 168 bodov
 2. miesto: Richard Kozel – 149 bodov
 3. miesto: Peter Staňo – 146 bodov

 

Mini prilbu podpísanú Brettom Favrem tak vyhral Michal Spokojný! Gratulujeme! Týmto ho chcem poprosiť, aby nám napísal správu s adresou, kde mu máme výhru poslať! 

PS: Bol by som rád, ak by ste si prepočítali body, aby nedošlo k nejakému nedorozumeniu. Ak niekto s niečim nesúhlasí, tak nech pošle správu a všetko sa vyrieši! 🙂 Ďakujem za pochopenie. 

 

 

 

No a ako viete, tak mimo súťaže sme si zasúťažili aj my! U nás takmer celú dobu viedol suverénne Inžinier, no ku koncu sme sa dotiahli na minimálny rozdiel! Budúci rok ťa mám! 😀 Tu si môžte prezrieť naše výsledky: 

 1. miesto: Inžinier – 126 bodov
 2. miesto: Bart – 125 bodov
 3. miesto: Rolo – 96 bodov

Všetkým zúčastneným ďakujeme, takisto aj Inžinierovi, ktorý nám venoval túto super cenu! Go Pack Go!

4 thoughts on “Vyhlásenie víťaza súťaže!

 • 4 januára, 2018 at 11:20
  Permalink

  Hoj,
  párkrát jsem to ze začátku zazdil :-/ a pak už to nemělo cenu :-/.
  I když nejsem přímo Packers fanda (brácha je -> mám Packers tak nějak sekundárně), tak se mi moc líbí, jakým způsobem vedete fan stránky, jak se tomu věnujete, vaše nasazení atd a tak neváhám a kopu článků si tu přečtu i když nejsou o Broncos ;).

  Dobrá práce. Jen tak dál.

  Reply
  • 4 januára, 2018 at 11:22
   Permalink

   Ďakujeme! Nesmierne si cením takéto slová! Aj keď je momentálne kvôli skúškovému máloo času, tak sa aj tak snažíme pridávať čo najviac článkov :/ 🙂

   Reply
 • 4 januára, 2018 at 16:31
  Permalink

  Ahojte som strašne rád, že sa mi po úspechu v tipovaní pred sezónou podarilo vyhrať aj hlavnú cenu aj keď na začiatku sezóny mi tipy moc nevychádzali nakoniec som to dohnal , a Norovi chcem poďakovať, že venoval takúto peknú cenu. Škoda len, že Packers sa neprebojovali do play off ale verím, že po zmenách ktoré sa momentálne dejú si ďalšie sezóny užijeme parádny fotbal nášho milovaného Green Bay Packers. ?

  Reply
 • 4 januára, 2018 at 17:36
  Permalink

  Gratulace vítězi! ?
  Celkové výsledky budou nebo nikoliv? )))

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ŠTATISTIKY  |  Interceptions  |