Zmeny pokračujú!

Za posledné dni sme sa dočkali viacerých nových zmien!

Predvčerom nám na tlačovej konferencií prezident Packers Mark Murphy oznámil, že sa s McCarthym dohodli na predĺžení jeho zmluvy o jeden rok. Zároveň dodal, že toto rozhodnutie sa zrodilo už počas sezóny. Nová dohoda by ho mala v Packers udržať do sezóny 2019. McCarthy je v Packers už 12 sezón a jeho bilancia je 131-78-1. Packers zakončili túto sezónu s bilanciou 7-9 a tým pádom od roku 2013 po 1x nedosiahli minimálne 10 víťazstiev.  

Už som vás informoval o tom, že Ted Thompson opustil pozíciu generálneho manažéra Green Bay Packers. No a teraz sa dozvedáme, že nová Tedova rola bude na poste seniorského poradcu futbalových operácií a Packers už intenzívne hľadajú jeho náhradu. Podľa najnovších správ momentálne prebehli/prebiehajú pohovory s „domácimi“ kandidátmi. 

Dorsey a Clevelan Browns nám „ukradli“ Alonza Highsmitham, ktorý u nás pôsobil na pozícií seniorského vedúceho personálneho. Alonzo sa tak stal novým viceprezidentom futbalových operácií v Clevelande Browns a bude tak pravou rukou pre Dorseyho, s ktorým sa už stretol aj v Green Bay. Dorsey strávil v Packers niekoľko rokov ako jeho riaditeľ a teraz idú spolu budovať nový Cleveland Browns. Highsmith strávil v Green Bay 19 rokov. Všetko to začalo v roku 1999, keď bývalého fullbacka prijal Hall of Fame generálny manažér Ron Wolf na post regionálneho college scouta. No a Thompson ho v roku 2012 povýšil už na spomínanú pozíciu. Odchod Highsmitha nám odôvodňuje Rob Demovsky, ktorý hovorí, že Alonzo neveril tomu, že by bol legitímnym kandidátom na otvorený post generálneho manažéra Green Bay Packers. 

Na záver tu máme ďalšie prepúšťačky. Pred pár hodinami sme sa dozvedeli správu, že Packers prepustili ofenzívneho koordinátora Edgara Bennetta a trénera quarterbackov Alexa Van Pelta. Takéto zmeny sme v Green Bay nevideli už nejaký ten čas. O McCarthym je známe, že je ku svojím asistentom lojálny a zmeny príliš nerobí. Ale zranenie Aarona Rodgersa odhalilo slabiny tímu a tak Mccarthyho donútili konať. Rob Demovsky nás informuje, že kandidáti na post ofenzívneho koodrinátora sú Joe Philbin, Ben McAdoo a James Campen. Campen je momentálny tréner ofenzívnej lajny. Philbin, ale aj McAdoo majú svoju históriu spojenú s Green Bay Packers. Philbin u nás pôsobil na viacerých pozíciach, najvýznamnejšia bola ofenzívny koordinátor v rokoch 2007-2011. V Miami na poste head coacha mu to nefungovalo, no v Packers by mohol byť dobrým kandidátom do McCarthyho tímu. Momentálne pôsobí v Colts, kde je asistentom trénera a trénerom ofenzívnej lajny. McAdoo bol od roku 2006 u nás trénerom tight endov a v roku 2012 sa posunul na trénera quarterbackov. Green Bay opustil v roku 2013 a stal sa ofenzívnym koordinátorom v New Yorku Giants, v roku 2016 sa stal aj hlavným trénerom, no pred koncom tejto sezóny bol vyhodený. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Packers prepustili Mika Danielsa!  |  Postrehy z Training Campu 2018 - 10. deň  |