Aaron je späť… v meste

Po operácii, ktorú náš QB absolvoval minulý týždeň v Los Angeles, sa vrátil do Green Bay. Jeho návrat môže mať pozitívny dopad na celý tím.

Hráči majú za sebou bye week. Ďalšou vzpruhou by mohla byť prítomnosť Aarona. Ten sa ukázal v šatni Packers dnes. Podľa viacerých zdrojov bolo cítiť príjemnú atmosféru a hráči vyzerali byť nabudení.

„Je dobré mať ho späť. Aaron je líder tímu. Keď je pri nás, je to vždy dobré,“ povedal DT Kenny Clark.

McCarthy prezradil, že Rodgers rozdelil svoj deň na rehabilitáciu pravej kľúčnej kosti a stretnutiami s novým starting QB Brettom Hundleym. Ďalej ešte uviedol, že samotný Aaron srší optimizmom. O tom, že liečba prebieha dobre mal povedať aj niekoľkým spoluhráčom.

V čom je jeho prítomnosť pozitívna najviac? Predsa sa môže venovať Hundleymu a Callahanovi. 12-ročné skúsenosti v NFL im pomôžu a ja osobne verím, že hra Bretta sa zlepší. Mal by dostať väčší pokoj, možno aj budúceho člena Siene slávy budeme vidieť na sideline.

Potrebujeme ostať v hre

Ak sa Aaronov optimizmus naplní a dostane sa nazad niekedy v decembri, musíme mať stále kontakt aspoň s Wild Card. To znamená, že potrebujeme bez neho vyhrať nejaké zápasy. Možno aj dva budú málo. S Lions a následne Bears budeme hrať o sezónu. Preto je super, že máme #12 nazad. Síce nehrá, no mne sa páči, že Hundley sa vždy bude môcť naňho obrátiť. Ja stále verím, že ukážeme našu silu. Futbal nie je o tom, že máme najlepšieho hráča. Sám nič nedokáže. Je to tímový šport. GO PACK GO!

One thought on “Aaron je späť… v meste

  • 1 novembra, 2017 at 20:32
    Permalink

    ked mi pípla na mobil správa že Aaron je späť v Green Bay hned som mal lepšiu náladu 🙂 gopackgo!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *