Aaron Rodgers je späť v tréningovom procese!

Ktože sa nám to dneska ukázal na tréningu?!

Aaron Rodgers dnes oslavuje svoje 34. narodeniny a my sme od neho dostali nádherný darček. Aaron sa zúčastnil 1. tréningu od osudového zápasu 15.10. proti Vikings, keď si zlomil pravú kľúčnu kosť. 

Packers využili svoju poslednú možnosť na návrat hráča z injured reserve na QB Aarona Rodgersa. Tím nemôže povolať hráča do tréningového procesu, kým oficiálne neohlásia jeho návrat. Packers svoju 1. možnosť využili na pravého tackla Jasona Spriggsa, ktorý by mal nahradiť Bryana Bulagu potom, čo si pretrhol predný krížny väz. 

Rodgers bude mať povolené vrátiť sa do akcie 17.12. proti Caroline Panthers. Napriek tomu, že splnil cieľ, aby mohol začať trénovať po 6. týždňoch od operácie, tak nebude „očistený“ dovtedy, kým lekári nevyhlásia jeho rameno sa uzdravené. Podľa niektorých zdrojov, je jeho prehliadka naplánovaná pred zápasom proti Clevelandu Browns. 

Rodgers hodil približne 40 passov na trénera QBs Alexa Van Pelta počas predzápasovej rozcvičky na Heinz Fielde pred zápasom proti Pittsburghu Steelers. 

„Videli ste ho hádzať pred zápasom. Vedie si dobre. Uzdravuje sa a postupuje vo svojej rehabilitácií.“ toto sú slová Van Pelta.

Packers v nedeľu hostia Tampu Bay Buccaneers a následne pocestujú do Clevelandu. Pravdepodobne budeme musieť vyhrať obidva zápasy, ak chceme ešte vidieť Aarona na počas tejto sezóny na ihrisku. 

Tréner Packers Mike McCarthy v piatok povedal, že Rodgersov návrat do tréningového procesu môže tímu pomôcť po psychickej stránke. 

„Myslím si, že to je veľká vec, keď môžte vidieť vašeho lídra na ihrisku. Je to skvelé mať ho späť.“

One thought on “Aaron Rodgers je späť v tréningovom procese!

  • 3 decembra, 2017 at 1:26
    Permalink

    Super správa ale neviem či už nebude neskoro keď sa vráti, ale veriť treba až do konca 🙂

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2019 DRAFT ŠPECIÁL #5: OSTALI VEĽKÉ MENÁ  |  Zdá sa, že prekvapeniam nie je koniec!  |