Brett Hundley sa sťahuje do Seattlu!

Súboj o post backup quarterbacka je rozhodnutý!

Rob Demovsky nás informuje, že Packers sa dohodli so Seattlom Seahawks na výmene quarterbacka Brett Hundleyho za pick v 6. kole na Drafte v roku 2019 a momentálne tak máme v roku 2019 celkovo 9 pickov! 

Hundley bol draftovaný Packers v roku 2015. Svoju rookie sezónu strávil ako trojka za Scottom Tolzienom a v minulej sezóne nastúpil do 9. zápasov kvôli zraneniu Aarona Rodgersa a skompletoval len 60.9% svojich passov pre 1836 yardov, 9 TDs a 12 interceptions. Mal problémy s konzistenciou výkonov a robením správnych rozhodnutí. Nový generálny manažér Bryan Gutekunst sa na základe tohto rozhodol, že do tímu privedie ďalšieho quarterbacka a zvýši tak na tomto poste konkurenciu. Gute poslal cornera Damariousa Randalla do Browns a oni nám na oplátku poslali QB DeShona Kizera, ktorého draftovali v 2. kole Draftu 2017 a v ich drese nastúpil do 15 zápasov regular season.

Počas doterajšieho priebehu kempu to vyzeralo tak, že práve Brett Hundley je primárnym backupom Aarona Rodgersa, avšak situácia sa náhle zmenila. V 100. sezóne Packers v NFL bude na poste backup quarterbacka stále len 22 ročný DeShone Kizer! Teraz je otázkou, či si Packers na súpisku zoberú aj Tima Boyla, alebo sa ho budú snažiť podpísať do practice squad.

Brett Hundley opúšťa Titletown s nasledujúcimi štatistikami: 194/326 prihrávok pre 1,863 yardov, 9 touchdownov a 13 interceptions. Vstupuje do svojho posledného roku nováčikovského kontraktu a bude robiť backupa Russellovi Wilsonovi. Týmto tradom sa tak podarilo vybaviť 2 backup QB, jedného pre Green Bay a jedného pre Seattle. Brettovi želám v novom pôsobisku veľa zdaru a hlave veľa zdravia!

Celkom parádny trade, čo vy na to?

2 thoughts on “Brett Hundley sa sťahuje do Seattlu!

 • 29 augusta, 2018 at 17:29
  Permalink

  Perfektní! Boyla do practise squad, at mame misto na Khalila Macka:)).

  Reply
 • 29 augusta, 2018 at 18:55
  Permalink

  Boyle do practise squad nemôže. Po tom čo ukázal v preseason by si ho určite stiahol nejaký tým, rovnako ako minulý rok Taysoma Hilla.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Punting  |