Hodnotenie hráčov za sezónu 2017 – Cornerbacks

Randall sa prebral, King ukázal záblesky nádeje, ale celkovo to bola tragédia.

Po veľkom množstve zranení a pokazených snapov secondary zabila šance Packers na playoff. Pred sezónou sme si hovorili, horšie to byť už nemôže. No bolo to skutočne otrasné, ale horšie ako v 2016 to asi nebolo. Poďme sa pozrieť na jednotlivé hodnotenia hráčov.


STARTERS

Davon House

12 štartov, 44 tackles, 1 sack, 6 passes defended, 1 interception

Davon bol len jeden z dvoch cornerov Packers, ktorí odohrali viac než 50% snapov počas tejto sezóny a to dokonca vynechal 4 zápasy kvôli zraneniu. Avšak v niektorých zápasoch nebol na 100% fit. Keď prichádzal do Packers, tak veľa ľudí z neho šalelo a nastavilo očakávania až príliš vysoko. Aj keď sa mu podarilo zahrať niekoľko slušných plays, tak celkový dojem to nevylepšilo. Pro Football Focus uvádza, že QBs, ktorí hádzali na Housa mali rating 107.1. Skúsili sme, nevyšlo a viacej neprosím. 

ZNÁMKA: E


Damarious Randall

12 štartov, 47 tackles, 9 passes defended, 4 interceptions

Po rozpačitom štarte, ktorý zahŕňal bizarnú situáciu, keď bol počas prvej štvrtiny v zápase proti bears poslaný do spŕch. No potom si vstúpil do svedomia, Capers ho začal stavať na slot, čo je pozícia o ktorej sa sám vyjadril, že ju miluje a Randall začal svojich protivníkov gumovať a zahrávať dôležité hry, vrátane pick six proti Cowboys. Spomeniem aj jeho vynikajúci výkon v zápase proti Browns, kde bol v priebehu zápasu nasadený na Josha Gordona, ktorého udržal pri jednom catchy pre 9 yardov a zaslúžil sa aj o naše víťazstvo, keď pri hre, kde v predĺžení Kizer hodil interception skvele pokryl Josha Gordona, na ktorého sa Kizer hneď po snape pozeral, avšak Randall mu nedal ani centimeter miesta, Kizer spanikáril a výsledok poznáme. 

ZNÁMKA: B-


Kevin King

5 štartov (9 zápasov), 27 tackles, 5 passes defended

Zlá forma Randalla a Rollinsa z úvodu sezóny prinútili Capersa postaviť Kevina Kinga na outside vo weeku 2 proti Atlante Falcons. King odviedol sympatickú prácu na Juliovi Jonesovi a dal nám iskierku nádeje. Avšak zvyšok sezóny bojoval so zranením ramena, čo bolo v zápasoch očividné, keďže využíval len jednu ruku a nakoniec sa jeho sezóna kvôli týmto problémom skončila predčasne. Operácia v offseason to snáď všetko napraví a na sezónu 2018 bude plne fit. Tréner cornerov Joe Whitt sa vyjadril, že skutočného Kevina Kinga sme ešte nevideli, tak som zvedavý kedy ho uvidíme. 

ZNÁMKA: D


NÁHRADNÍCI

Quinten Rollins

1 štart (6 zápasov), 17 tackles, 2 pass defended

Rollins o svoje miesto v zostave prišiel veľmi rýchlo. Nastúpil do 6 zápasov a na 18 passov jeho smerom pustil 17 catchov a rating QBs bol 124.5, keď pálili jeho smerom. Rollins vyzeral byť príliš pomalý, aby dokázal stíhať WRs na outside, ale zároveň málo výbušný, aby s nimi stíhal aj na slote. Zranenie členku ho poslalo do injured reserve a na naše šťastie, respektíve jeho nešťastie sme sa už nemuseli pozerať na jeho otrasné výkony (nič v zlom)… Len ťažko si viem predstaviť, že Rollins figuruje v plánoch nového defenzívneho koordinátora. 

ZNÁMKA: F


Josh Hawkins

3 štarty (15 zápasov), 37 tackles, 6 passes defended

Hawkins vstupoval do sezóny po silnej pre-season. Počas training campu a pre-season jasne prehral Kevina Kinga, avšak bolo očividné, že Capers veril talentu Kinga. No keď dostal šancu, tak sa vôbec neukázal. Odohral 4. najvyšší počet snapov spomedzi cornerov a zaznamenal najhorší rating, keď prihrávka smerovala jeho smerom (126!) a takisto pustil najviac TDs (6). 

ZNÁMKA: F


Lenzy Pipkins

1 štart (12 zápasov), 14 tackles, 1 pass defended

Nedraftovaný nováčik z Oklahoma State na mňa zapôsobil. V pre-season podával dobré výkony avšak potom zmizol. Väčšinou hrával najmä v special teame. Pikins hrá fyzický futbal a nebojí sa kontaktov. Ak mu niečo fakt že ide, tak je to tackling. Quarterbackom povolil rating 72.9, keď prihrávali jeho smerom. Ako backup do budúcej sezóny môže byť viac než slušný.

ZNÁMKA: D


Ostatní corners s malým hracím časom: Donatello Brown, Herb Waters


Skupina cornerov nedokázala predvádzať dôležité stopky na 3. downoch, alebo v red zone. Jediný obstojný corner bol Damarious, ktorý však bol z Packers vykopnutý. King a Pipkins majú talent a ich budúcnosť vidím svetlo. Osobne sa teším ešte na Browna a Watersa. Herba vyradilo zranenie v pre-season, no na jeho osobu išli počas tréningov len slová chváli. Avšak zvyšok je s prepáčením hnoj a to nám v tíme netreba. Prečo nechávame v tíme hnoj a zbavujeme sa pokladu?!

CELKOVÉ HODNOTENIE CORNERBACKOV: D-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: Preseason #1 - Eagles 9:24 Packers  |  Súkromný chat Barta s Rolom o drafte!  |  Punt Return  |