Jerry Kramer je opäť blízko Hall of Fame!

Jerry bol zvolený za jedného z dvoch seniorských finalistov do Hall of Fame 2018!

G Jerry Kramer a LB Robert Brazile boli zvolení za seniorských finalistov uvedenia do Hall of Fame triedy roku 2018!

Kramer už bol seniorským finalistom v roku 1997, no bolo mu oznámené, že nedostal potrebných 80% hlasov od výberovej komisie, ktoré zasadla v New Orleans noc pred našim víťazstvom v Super Bowle XXXI. Pred tým bol Jerry finalistom hneď 9x v rozmedzí 1974 až 1987. Žiadny iný hráč v histórií nebol finalistom viacej krát než Jerry bez uvedenia do Hall of Fame. Takisto je jediným členom najlepšie tímu 50. rokov minulého storočia, ktorý ešte nemá svoju bustu v Cantone. 

Jerry odohral za Packers v rokoch 1958-68 130 zápasov v regular season a bol pri všetkých 5 víťazstvách Lombardiho Packers v 60. rokoch 20. storočia. Je známy vďaka legendárnej Lombardiho hre „Power Sweep“, v ktorej zohral Jerry extrémne dôležitú rolu. Takisto Jerry urobil blok Bartovi Starrovi v Ice Bowle pri jeho slávnom víťaznom QB sneaku v Ice Bowle! (O Power Sweepe, ale aj o Ice Bowle som napísal podrobné články, čiže ak si ich ešte neprečítal, tak povinne si ich hneď teraz prečítaš! Je to niečo, čo by mal každý jeden fanúšik Packers poznať a sú to najdôležitejšie okamihy našej histórie. Odkazy na články nájdeš na konci tohto článku)

Jerry Kramer bol uvedený do Packers Hall of Fame v roku 1975. 11 hráčov z Lombardiho eŕy, vrátane trénera sú uvedení v Hall of Fame. Posledným bol v roku 2013 Dave Robinson

O osude Jerry Kramera sa rozhodne tesne pred tohtoročným Super Bowlom a to 3.2. v Minneapolise. Čiže dúfam a želám si, aby sme dostali skvelý darček od Jerryho v podobe ďalšieho hráča v Cantone a o deň na to sme oslavovali víťazstvo v Super Bowle! Pripomeniem, že Jerry musí dostať od hlasujúcej komisie minimálne 80% hlasov (+39/48 hlasujúcich), aby sa stal súčasťou Pro Football Hall of Fame v Cantone. Je čas zacallovať „Brown right 31 wedge“ !!!!!! (Ak nevieš čo som teraz týmto myslel, tak si ma asi neposlúchol a stále si si neprečítal článok o Ice Bowle, tak už viacej prosím neváhaj a dole pod článkom máš odkazy na článok o Power Sweepe, Ice Bowle a Jerrym Kramerovi 🙂 ) Go Pack Go!

 

One thought on “Jerry Kramer je opäť blízko Hall of Fame!

  • 25 augusta, 2017 at 21:53
    Permalink

    jediné čo nechápem je prečo tam už nieje????

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zmeny v našej OL!  |