ČO NÁS ČAKÁ V OFFSEASON 2017?

Máme tu offseason 2017! Pre väčšinu fanúšikov nie je offseason až taká zaujímavá, no pre všetkých 32 tímov to je jedna z najdôležitejších častí roku. Ja sa vám pokúsim celú offseason priblížiť čo najviac a ukážem vám, že aj offseason má svoje čaro a je minimálne tak zaujímavá ako regular season 😉
 

 

V offseason sa odohráva veľa dôležitých udalostí, podpisovanie voľných hráčov, alebo Draft. Najdôležitejšie dátumy offseason budú:

15. február: Toto je prvý deň, keď tímy môžu využívať franchise, alebo transition tagy na potenciálnych voľných hráčov. Tímy majú čas do 1.3.2017 na označenie hráčov. 

28. február – 6 marec: V týchto dňoch sa bude konať NFL Scouting Combine v Indianapolise. Počas tejto akcie budú mať mladí hráči možnosť ukázať sa skautom jednotlivých tímov. 

7. – 9. marec: Tímy majú povolené začať kontaktovať voľných hráčov a následne s nimi rokovať, ale kontrakty nesmú byť podpísané skorej ako trh s voľnými hráčmi oficiálne začne 9. marca o 22:00 nášho času.

9. marec: Oficiálne začína nový ligový ročník a trh s voľnými hráčmi.

26. – 29. marec: Majitelia ligy sa stretnú na zasadnutí vo Phoenixe. Potenciálne zmeny v pravidlách tu budú prebraté a prípadne aj schválené. A bude ohlásené poradie pickov v NFL Drafte 2017.

4. – 8. apríl: PACKERS TAILGATE TOUR: tour, ktorá bude obsahovať zastávky v severnom Wisconsine a hornom Michigene. Tejto tour sa zúčastnia napríklad CEO/Prezident Packers Mark Murphy, QB Brett Hundley, FB Aaron Ripkowski, LB Jake Ryan a bývalí členovia Green Bay Packers Robert Ferguson, Ahman Green a Ryan Longwell. 

V polke apríla: bude oficiálne oznámený rozpis zápasov sezóny NFL 2017. 

17. apríl: Začínajú prvé tréningové programy v offseason. 

21. apríl: Deadline na ponuky pre voľných hráčov. 

26. apríl: Deadline na uplatnenie predkupného práva na voľných hráčov. 

27. – 29. apríl: Oficiálne začne NFL Draft 2017, prvé kolo prebehne v noci 27. apríla, 2. a 3. kolo prebehne 28. apríla a kolá 4-7 29. apríla. 

máj-jún: začnú rookie campy a rôzne iné tréningové procesy. 

Ako som už spomenul v úvode, na našej stránke budete mať možnosť pozorovať celú offseason Green Bay Packers a komunikovať s nami o jej priebehu v našom Green and Gold Clube 🙂 

 

8 thoughts on “ČO NÁS ČAKÁ V OFFSEASON 2017?

 • 14 februára, 2017 at 17:35
  Permalink

  Super super super 😀 Nečakal som ze tayo stranka bude na takejto urovni. Aktuality, prognózy, no je sa na co tesit. Klobuk dolu a len tak dalej 🙂 ???

  Reply
  • 14 februára, 2017 at 17:46
   Permalink

   Ďakujem za takéto slová! 🙂 Povedal som si, že keď už spravím stránku, tak nech to je poriadne, nech máme prevahu nie len na ihrisku, alebo na tribúnach, ale aj v sociálnom svete 🙂

   Reply
 • 14 februára, 2017 at 18:33
  Permalink

  super, prekonavas moje ocekavani, dekujeme za zajimave clanky. Ja osobne mam ofseason rad, deje se spousta zajimavych veci, jen ma nekdy hlucha mista 🙂 Kazdopadne pomalinku zacinam sledovat zapasy z lonske college a zacinam si prohlizet zajimave prospecty pro nas. Sem napnuty, jake kroky nase front office v offseason provede. Prvni jmeno ktere me zaujalo a myslim, ze by pro nas bylo dobre pro prvni kolo draftu je TJ WATT nejlepsi OLB v letosni class 🙂

  Reply
  • 14 februára, 2017 at 18:38
   Permalink

   Som rád, že si spokojný 🙂 s Wattom úplne súhlasím,pass rush treba posilniť, ak podpíšeme Lacyho a nebudeme brať RB v prvom kole, je tam veľa zaujímavých mien, tak istotne by som neváhal a ak bude k dispozícii, tak by som po ňom šiel 🙂

   Reply
   • 14 februára, 2017 at 18:46
    Permalink

    Chápem, že Lacy toho moc neukázal, zranenie, nadváha a tak, ale keď hral, tak neviem prečo, ja som v ňom videl strašný potenciál. Schytaval jednu ranu za druhou na nohy, kde by obyčajnému cloveku praskali kosti a Lacy nie a nie k zemi. Ak by sa dal do poriadku, myslim ze by bol velky prinos pre behovu hru… A ešte jedna otazka trosku k hre: 3rd down, 1-2-3 yardy k firstdownu, proste pyta si to beh a vacsinou sme to hrali vzduchom a dost to nevychadzalo. Az taku absenciu mame na RB poste?

    Reply
    • 14 februára, 2017 at 18:50
     Permalink

     Pozrel by som sa asi skorej na absenciu kvalitného play callingu ? proste niektoré zacallovane akcie nedokážem logicky pochopiť, prečo to išli zahrať tak ako to zahrali.

     Reply
 • 14 februára, 2017 at 19:10
  Permalink

  konečne budem dokladne informovany o celej offseason, paradna praca admin 🙂

  Reply
  • 14 februára, 2017 at 20:02
   Permalink

   Som rád 🙂

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

REVIEW: WEEK #1 - Chicago Bears vs Green Bay Packers  |