Kto sa dostal do practice squad? + príchody a odchody

Ktorí hráči sa nakoniec dostali do 10 člennej practice squad? Koho Packers priviedli?

PICKY NA DRAFTE 2017 (2)

5. kolo – WR DeAngelo Yancey, 6. kolo – OL Kofi Amichia

Yancey je dobre stavaný hráč a ťažko by sa zbavovalo 5. výberu na drafte. Amichia bol draftovaný ako dobrý atletický prospekt, no v preseason predvádzal otrasné výkony. Packers radšej uprednostnili v tíme Lucasa Patricka. Lucas strávil minulý rok v PS. Niečo podobné sa očakáva aj od Amichiu. Ak ste čítali nový článok z rubriky „Bart za kormidlom“, tak určite viete, že som obrovský fanúšik Dupreho a keď som uvidel, že nie je v practice squad, tak som ostal aj trošku smutný. Je smutné, že jeden odporný hit od hráča Eagles ho poslal na maródku a nemohol tak naplno ukázať, čo v ňom je. Nech už bude Malachi nastupovať v hocijakom drese, tak mu budem naplno fandiť a držať palce. Drž sa Malachi! (Len nech sa opováži obliecť do dresu Bears, alebo Vikings!!)


QUARTERBACK (1)

Joe Callahan

Mnohí fanúšikovia sú z tohto kroku vedenia smutní. Tysom Hill po skvelých výkonoch neprešiel waivers listinou a uchmatli si ho New Orleans Saints. No podľa mňa to nie je koniec sveta a Callahan určite má svoje nesporné kvality. Stále verím, že z neho môže vyrásť kvalitný QB.


PASS RUSHER (1)

OLB Reggie Gilbert

Toto je hráč, za ktorého by sme mali byť najviac vďační, že sa nám vrátil. Odohral skvelú sezónu a osobne sa nesmierne teším na jeho rozvoj.


VETERÁNI (2)

 ILB Derrick Mathews, S Jermaine Whitehead

Návrat Mathewsa bol nevyhnutný, keďže na pozícií ILB máme len 3 hráčov + Burnetta s Jonesom. Derrick dokáže rozdať tvrdé hity a v prípade potreby je pripravený zaskočiť. No a návratu Whiteheada vôbec nerozumiem. Na jeho pozícií máme obrovskú, obrovskú hĺbku. Očakávam, že Jermaine bude 1. hráč, ktorý poputuje preč z practice squad.


ROOKIES (4)

CB Donatello Brown, WR Michael Clark, DL Izaah Lunsford, OL Adam Pankey

Návrat Browna nie je žiadnym prekvapením. Odohral skvelú preseason, špeciálne zápas proti Rams. Takisto sa teším na jeho svetlú budúcnosť! Clark ešte nie hráč do 53 členného tímu, ale do PS je ideálny kandidát. Obrovský potenciál a teraz ho môže naplno rozvíjať! Lunsford nebol podľa mňa prvou voľbou Packers. Packers určite chceli priviesť späť Pricea, no toho ulovili Cowboys. Pankey je lineman, ktorý dokáže hrať na guardovi, ale aj na teckleovi. Myslím si, že je momentálne viacej pripravený ako Amichia a v prípade potreby môže práve on nastúpiť na ihrisko.


ODCHODY A PRÍCHODY

OLB Jayrone Elliott ide do Dallasu Cowboys za 7. pick na drafte v roku 2018. Elliott sa už aj prostredníctvom instagramu rozlúčil s fanúšikmi, ktorým zanechal emotívny odkaz. „Som vďačný organizácií Packers, že dali šancu chlapcovi z Clevelandu. Ďakujem vám Pán Murphy, Ted Thompson a tréner McCarthy, že ste mi otvorili dvere a dovolili vkročiť dnu. Organizácia, komunita a fanúšikovia mi neustále preukazovali lásku od prvého dňa! Je šťastie v nešťastí, no moji bratia mi budú chýbať.“

Z waivers listiny Packers získali OLB/DE Chrisa Odoma z Atlanty Falcons. Odom je nedraftovaný nováčik z Arkansas State. Odom odohral za Falcons skvelú preseason. Najviac mu vyšiel zápas proti Jaguars, kde si pripísal 6 solo tackles, 1 sack, 1 hit na QB a zblokoval pass na line of scrimmage, ktorý nakoniec skončil interception. V jeho seniorskom roku za „Červených Vlkov“ zaznamenal 12.5 sacks, 17.5 tackles for loss a 4 forced fumbles. Odom bude v Packers nosiť dres s č. 98.

T/G Don Barclay bol umiestnený do injured reserve a do tímu bol zapísaný OLB Ahmad Brooks. Brooks bude nosiť č. 55. Zmeny čísel sa ešte týkajú P Justina Vogela – č.8 a WR DeAngela Yanceyho – č.10.

WR Max McCaffrey bol zapísany do practice squad New Orleans Saints.

DT Brian Price bol stiahnutý z waivers listiny Dallasom Cowboys.

QB Tysom Hill bol stiahnutý z waivers listiny New Orleans Saints.

G Lane Taylor podpísal nový kontrakt s Packers. Lane podpísal 3 ročný kontrakt na $16,5M.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Do tímu prichádza nový linebacker!  |  Training camp 2019 - 4. deň  |  PREVIEW: Preseason #1 - Green Bay Packers vs Philadelphia Eagles  |